Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak se připravit na maraton

17.05.2023 00:00:00

Maraton je běh na dlouhou vzdálenost, jehož přesná délka je 42 km a 195 m. Pro někoho to je absolutně nedosažitelný počin, pro jiného životní cíl a vrchol dobrodružství spojeného s běháním. Maraton vzbuzuje respekt a někdy dokonce i strach. Jsou však i tací, kteří rizika podceňují a myslí si, že ho zvládnou levou zadní bez žádné přípravy. Bohužel to se však nevyplácí a má to často velmi nepříjemné následky. 


Jak se ale na maraton připravit? Než vám odpovíme na tuto otázku, pojďme se na maraton podívat blíže. 

Maraton - řecké kořeny 

Název pochází z Marathonu v Řecku. Podle Herodota, starověkého řeckého historika se perská armáda po triumfu Řeků v bitvě u Marathonu proti Peršanům vrátila na své lodě a odpula k Athénám. Řekové chtěli informovat o vítězství a plánovaném útoku Peršanů hlavní město, a tak vyslali do Athén posla jménem Philippides, který běžel 37 km, aby podal zprávu. Pak se zhroutil vyčerpáním. To inspirovalo britského básníka, který o tom napsal báseň a o 19 let později pak francouzský politolog pak navrhl zařadit tento běh do programu moderních olympijských her. Původní trasu zaokrouhlil přitom na 40 kilometrů a na olympijských hrách v Londýně v roce 1908 byla prodloužena o 2195 m, aby se cíl dostal bíže tribuny, kde seděl britský král Edward VII. 

Pro koho je maraton určen a jak se na něj připravit? 

Než se na maraton přihlásíte, musíte si uvědomit, že k uběhnutí této vzdálenosti budete muset na trase strávit několik hodin. Je to velmi náročné i pro běžce, kteří běhají již roky. Berte v úvahu i to, že nepřetržitý běh okolo 3 hodin je extrémně vyčerpávající. Základní podmínkou běhu je proto řádná  technická, kondiční a vytrvalostní příprava. Důležité je především vaše zdraví. Maraton se nedoporučuje těm, kdo má zdravotní problémy spojené s vysokým krevním tlakem, cukrovkou, ischemickou chorobou srdeční, srdečními vadami nebo výraznou obezitou. Účast by měli zvážit i ti, v jejichž rodině existuje někdo, kdo náhle zemřel. Poraďte se o vhodnosti běhu se svým lékařem. Dozvíte se mimo jiné, jak se na maraton připravit. Poraďte se se zkušenými běžci, kteří vám rovněž mohou pomoci s přípravou. Z technické stránky byste měli svou přípravu na maraton zahájit nákupem těch správných běžeckých bot. Nové boty navíc potřebují rozběhat. Mějte také na paměti, že to s nimi funguje jako s pneumatikami u automobilů a jejich vlastnosti po několika měsících intenzivního tréninku nebudou stejné jako po jejich zakoupení a budou potřebovat výměnu. Podle zkušených běžců nejsou bohy po uběhnutí 400 až 500 km vhodné pro další trénink. 

Dále pak na maraton budete potřebovat kvalitní běžecké oblečení. Pamatujte, že při tak dlouhém cvičení se vaše tělo bude intenzivně potit, a proto by mělo být vyrobeno z materiálů, které odvedou přebytečnou vlhkost ven a zároveň udrží tu správnou teplotu. Za připomenutí stojí i sluneční brýle, kšiltovka a krém s filtrem. 

6 měsíců před maratonem

Přípravy na maraton by měly začít plánováním celého tréninkového období, a to by mělo být ideálně 6 měsíců před závodem. Za tuto dobu je možné tělo připravit na zvýšenou námahu a určit své predispozice a najít svou správnou techniku na zvládnutí běhu tak velké trasy. Když se vám v polovině přípravného období podaří bez větších problémů absolvovat půlmaraton nebo urazit vzdálenost 20 km, můžete říct, že vše jde tím správným směrem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz