Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak se obléknout na pohřeb

06.05.2023 00:00:00

Když zemře milovaný člověk, málokdo má náladu na to, aby přemýšlel, co si vzít na sebe na pohřeb. Je to zcela pochopitelné. Nicméně, dříve nebo později se s tím budete muset poprat, protože jde obvykle o oblečení, které se obvykle pro běžné nošení absolutně nehodí. 

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o obřad věnovaný zesnulému, je třeba mu projevit úctu i tím, jak jsme oblečeni. Vždy je třeba počítat s tím, že se na takovém obřadu setkáte především s blízkou rodinou zemřelého. Vaše oblečení by proto nemělo přitahovat pozornost, rozptylovat a ubrat na vážnosti okamžiku rozloučení s milovanou osobou. Nicméně, nic už není tak vážné, jako dříve. Stává se rovněž, že zesnulý ještě před smrtí projeví vůli, aby se účastníci jeho pohřbu oblékli do barevných šatů a radostně se s ním rozloučili. 

 

V případě tohoto typu pohřbu byste se neměli řídit klasickými společenskými pravidly, přesto se vyplatí je znát aspoň všeobecně. 

Je černá barva na pohřeb povinná? 

Obecně vzato, by mělo být vaše oblečení na pohřeb tlumené a elegantní. Základní smuteční barvou je sice černá a doporučuje se pro tu nejbližší rodinu, ale není povinná. Pokud tedy černé oblečení nemáte, nebo prostě černou neradi nosíte, sáhnout můžete rovněž i po tmavě modré nebo tmavých odstínech šedé, tedy grafitové nebo marengo. 

Černá košile na pohřbu je častým omylem

Zajímavým tématem jsou u pohřbu černé košile. Mnoho mužů si je právě pro účel pohřbu koupí, protože si myslí, že jde o tu nejlepší volbu, ale nemohou být více daleko od pravdy. Musíme vám připomenout, že nejformálnější barvou košil je ve skutečnosti bílá. Proto by měla být právě ona základní volbou pro tuto událost. 

Černý oblek 

Základem je černý oblek. Je i nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším kouskem u pohřbů. Je přitom jedno, zda jde o jednořadý nebo dvouřadý. Nehodí se k němu v žádném případě ale černá košile. Kožené doplňky, tedy boty a pásek by však měly být černé. Pokud jde o kravatu, měla by to být pevná černá kravata. Přijatelné jsoou ještě tmavé šedé odstíny. Kapesníček není nutností, pokud ho však chcete, měl by mít bílou barvu. Nezapomeňte také na kabát, který by měl mít tlumenou tmavou barvu, nejlépe černou, tmavě modrou nebo šedou. 

 

Nezapomeňte na deštník v černé barvě. I ten se mnohdy na pohřeb hodí a není nic horšího než křiklavě barevný deštník na pohřbu. 

 

Když nemáte oblek

Pokud nemáte ve svém šatníku oblek a nemůžete si pro tuto událost dovolit pořídit si nový oblek, oblečte se do toho nejlepšího, co doma máte v tmavých tlumených odstínech a připevněte si na ruku černou pásku. Připevnit můžete ke klopě i černou stuhu. Stačí ji koupit v galanterii.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz