Jak se oblékat při home office

Pokud chcete zvládnout home office bez nějakých větších problémů, měli byste u toho dodržovat několik pravidel. Tím prvním zásadním pravidlem přitom je to, že byste se i doma měli oblékat stejně, jako kdybyste šli skutečně do práce. 

 

To, že se ráno převléknete, bude dost pádnou informací pro mozek, že má přestat lenošit a má začít fungovat. Buďte k sobě upřímní, práce v pyžamu vás příliš k práci nevybízí. Nejste dokonce ani tak úspěšní. Přestaňte proto spoléhat na to, že na videokonferenci je vidět maximálně vaše hlava. Je dobré si proto utvořit zvyk spojený s oblékáním do zaměstnání. I doma se oblékejte stejně, jako kdybyste do něj skutečně odcházeli. 

Pokud nemáte nějaký přísný pracovní dress code, tak zkuste začít nějakým neformálním, ale vhodným oblečením. Pyžamo si pěkně poskládejte a uložte pod polštář. 

Hlavně pohodlně

Při oblékání na home office však mějte na paměti, že by vaše oblečení mělo být pohodlné. Pokud nemusíte dodržovat dress code, můžete se rozhodně obléct i do něčeho pohodlnějšího.  Roztrhané tepláky vyměňte za stylové v nějaké módní a oblíbené barvě, hezké nové bavlněné tričko, top, tuniku, košili nebo halenku a pohodlný kardigan. 

Nohy v teple

I doma můžete prochladnout, a proto nezapomínejte mít doma nohy v teple. Pořiďte si na své nožky nějaké stylové teplé ponožky. 

A jak je to s podprsenkou? 

Řada žen na home office podprsenku nenosí, což není optimální ani pro prsa, ani pro videokonferenci. Podprsenku s kosticí však doma rozhodně nosit nemusíte, větší pohodlí vám přinese sportovní podprsenka, bralette nebo upnuté tílko. 

 Ano, i práce na home office může být příjemná a pohodlná, když si ji takovou uděláte.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz