Jak se oblékat, když máte široká stehna

V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět, pokud jste majitelkou širokých stehen. 

 

Je jen málo žen, jež by bylo spokojených se svými stehny. Stále je na nich co opravovat. Řada žen by je chtěla mít lépe tvarované, delší, štíhlejší, tenčí na vnitřní straně. Jde o komplikovanou partii, kterou oblékat není zrovna jednoduché. 

Tvrdá realita o stehnech

Stehna jsou taková, jaká jsou. Můžete samozřejmě držet dietu, cvičit, tvarovat je lymfodrenážemi, protahovat je, což samozřejmě ovlivní výsledný vzhled postavy. Ať však budete dělat cokoliv, nikdy však nedocílíte toho, aby změnila svůj tvar. I proto je dobré, že tu máme tvarovací oblečení, které dokáže ožehavé partie vytvarovat a vyhladit tak, aby to bylo pro vaši postavu žádoucí. S jakými kousky vytvarujete svá stehna? 

Vnější stehna

Pokud vás trápí širší vnější stehna, pomoci by vám mohla tvarovací sukně, která skvěle funguje obzvlášť pod sukněmi a šaty. Utvoří tak hladkou linii boků souvislou a nepřerušovanou až po kolena.

Vnitřní strany stehen

Pokud chcete zabránit tření stehen při pohybu nebo také tvar džínů, oblékněte si tvarovací, ty jako jediné dokáží stlačit vaše vnitřní stehna. Pracují rovněž i na zpevnění pánevního dna a spodní oblasti břicha. Toto komplexní stlačení udržuje v souladu se zbytkem trupu. 

Hubnoucí prádlo 

Vedle tvarujícího prádla však existuje i jiné funkční prádlo, které podporuje hubnutí. Dobré je to obzvláště snahy o hubnutí v problematických partiích. Podporuje lymfatický systém. Jeho velkou výhodou je, že ho můžete nosit v rámci sportu, ale existují i takové kousky, které můžete nosit pod oblečením. Pro celodenní nošení je však velmi důležité, aby byly vyrobeny z dobře prodyšného materiálu a měli pevný pas, jinak by u nich mohlo hrozit, že z pasu budou klouzat dolů. 

Tvarovací punčocháče

V zimě můžete pod šaty využít speciální tvarovací punčocháče. Ty můžete podpořit stahovacími šortkami nebo kalhotkami. 

Zeštíhlování stehen tvarujícím a kompresním oblečením je skvělý způsob, jak dosáhnout požadovaného tvaru, i když je anatomie proti tomu. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz