Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak se oblékat, když máte široká stehna

09.03.2023 00:00:00

V tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět, pokud jste majitelkou širokých stehen. 

 

Je jen málo žen, jež by bylo spokojených se svými stehny. Stále je na nich co opravovat. Řada žen by je chtěla mít lépe tvarované, delší, štíhlejší, tenčí na vnitřní straně. Jde o komplikovanou partii, kterou oblékat není zrovna jednoduché. 

Tvrdá realita o stehnech

Stehna jsou taková, jaká jsou. Můžete samozřejmě držet dietu, cvičit, tvarovat je lymfodrenážemi, protahovat je, což samozřejmě ovlivní výsledný vzhled postavy. Ať však budete dělat cokoliv, nikdy však nedocílíte toho, aby změnila svůj tvar. I proto je dobré, že tu máme tvarovací oblečení, které dokáže ožehavé partie vytvarovat a vyhladit tak, aby to bylo pro vaši postavu žádoucí. S jakými kousky vytvarujete svá stehna? 

Vnější stehna

Pokud vás trápí širší vnější stehna, pomoci by vám mohla tvarovací sukně, která skvěle funguje obzvlášť pod sukněmi a šaty. Utvoří tak hladkou linii boků souvislou a nepřerušovanou až po kolena.

Vnitřní strany stehen

Pokud chcete zabránit tření stehen při pohybu nebo také tvar džínů, oblékněte si tvarovací, ty jako jediné dokáží stlačit vaše vnitřní stehna. Pracují rovněž i na zpevnění pánevního dna a spodní oblasti břicha. Toto komplexní stlačení udržuje v souladu se zbytkem trupu. 

Hubnoucí prádlo 

Vedle tvarujícího prádla však existuje i jiné funkční prádlo, které podporuje hubnutí. Dobré je to obzvláště snahy o hubnutí v problematických partiích. Podporuje lymfatický systém. Jeho velkou výhodou je, že ho můžete nosit v rámci sportu, ale existují i takové kousky, které můžete nosit pod oblečením. Pro celodenní nošení je však velmi důležité, aby byly vyrobeny z dobře prodyšného materiálu a měli pevný pas, jinak by u nich mohlo hrozit, že z pasu budou klouzat dolů. 

Tvarovací punčocháče

V zimě můžete pod šaty využít speciální tvarovací punčocháče. Ty můžete podpořit stahovacími šortkami nebo kalhotkami. 

Zeštíhlování stehen tvarujícím a kompresním oblečením je skvělý způsob, jak dosáhnout požadovaného tvaru, i když je anatomie proti tomu. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz