Jak předejít rozpakům ze zpoceného rozkroku

Debata o zpoceném rozkroku je pravda poměrně intimní záležitostí. Dost trapnou záležitostí. Nicméně, co si ale budeme povídat, potýkají se s ním všichni muži. Zpocený rozkrok je nepříjemný, nepohodlný, neestetický a bohužel je často spojený i s nepříjemným zápachem. Jde o poslední věc, kterou chcete, aby si všimlo i vaše okolí. Co s tím? 

 

Řada mužů tento problém řeší s pomocí dětského zásypu, který jim pomáhá udržet mužské partie ve svěžím stavu. Nicméně, klasický dětský pudr není vždy zaručenou metodou. Pokud tedy patříte mezi hodně se potící muže, dětský pudr se u vás zřejmě velmi záhy promění v lepivou pastu, která v konečném výsledku vše jen zhoršuje. Cítíte se nejenže velmi nepříjemně, ale mocnější je i zápach se zapařeninou spojený. 

Vědci si jsou vědomi tohoto prekérního problému 

Vědci se na tento problém zaměřili a zjistili, že pot se mísí s přirozenými bakteriemi a způsobují velmi intenzivní zápach, který je umocněn teplem. Pudr vám totiž s vaším intimním problémem skutečně může pomoci, ale aby to bylo efektivní, je nutné, aby neobsahoval mastek, mentol a hliník a aby šlo ideálně o speciální pudr pro mužské intimní partie. I když jste o existenci takových pudrů dosud nevěděli, skutečně takové existují a jsou celkem běžně dostupné. Najdete je v eshopech, drogeriích, kosmetických salonech i lékárnách. A pozor, i sebelepší pudr vám bude k ničemu, když se nebudete často sprchovat, a to i klidně i několikrát denně (pokud se v této oblasti potíte). Vyzkoušet můžete i koupel s trochou jedlé sody nebo jablečného octu, jež mají pozitivní vliv na potní póry a oblast také dezinfikují a zklidňují. Velmi důležité je i to, co je velmi podceňované, tedy nošení oblečení vyrobené z prodyšných a savých materiálů. Oblečení často měňte a perte, a to platí nejen u spodního prádla, ale i u kalhot. Rozhodně nestačí, že prádlo uschne. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz