Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak prát podprsenky

06.07.2021 00:00:00

Podprsenky nejsou levné, a už jen proto je záhodno, aby pokud možno co nejdéle vydržely. K tomu však nedojde bez té správné péče. Je přitom jedno, zda se jedná o luxusní kousky nebo o praktické kousky.

 

Základem dobré péče je sáček na praní

Jde o sáček vyrobený z jemné síťoviny. Tento sáček se užívá k ochraně před zamotáním podprsenky do ostatního prádla. Obal však nechrání pouze podprsenku, ale i pračku před případnou uvolněnou kosticí. Pytlík rovněž zabraňuje trhání jemné látky a krajky. Pozor, tyto vaky neslouží k praní vyztužených podprsenek, na ně je zapotřebí užít speciální pouzdro ve tvaru míčku. Takový ochranný obal zabrání deformaci košíčků. Pakliže takové chrániče nemáte, měli byste podprsenky prát pouze ručně.

Jak prát podprsenky

V případě, že budete podprsenky prát v pračce, perte je maximálně na 30. Zvolte ten nejšetrnější program, jaký vaše pračka má. Jde obvykle o ruční praní. Podprsenky přitom nikdy neždímejte. K praní užívejte pouze prostředek, který je určen pro praní jemného prádla. V žádném případě nepřidávejte aviváž, ničí totiž elastické materiály. Světlé podprsenky perte se světlými a tmavé zase s tmavými.

Nejvíce šetrné je praní v ruce

Ty nejluxusnější podprsenky a samozřejmě i takové, které to mají napsáno na štítku, perte ručně. K ručnímu praní potřebujete dostatečně velkou nádobu, aby se v ní vaše podprsenka zcela potopila. Naplňte ji teplou vodou, ale pozor, nikoliv však horkou, do vody přidejte jemný prací prostředek. Podprsenku ponořte do lázně, párkrát s ní zašplouchejte a nechte působit alespoň 10 minut. Pak vodu vylijte a napusťte čistou vodu. Promněte podprsenku ve vodě, odstraňte z ní prášek. Chovejte se však šetrně. Podprsenku neždímejte, nekruťte! Jakmile myslíte, že j podprsenka je čistá, vyndejte ji z vody a vymačkejte z ní vodu.

Jak sušit mokrou podprsenku

Podprsenky nesušte v sušičce a nežehlete. Nevystavujte je na přímém slunci. Mokré podprsenky ideálně volně rozložte na rovný nesavý povrch a nechte uschnout. Pokud ji chcete pověsit, můžete, ale ne za ramínka. Zvolte raději jeho střed. Pak podprsenku pověste na sušák anebo přes židli. Dávejte si pozor, abyste přitom nepromáčkly vyztužené košíčky. Jakmile se totiž jejich výplň zlomí, už se vám to nikdy nepodaří napravit.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz