Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak plavat kraul - technika, dýchání a efekty

30.10.2022 00:00:00

Kraul je nejrychlejší a nejúčinnější plavecký styl. Pro začátečníky však představuje hotovou výzvu. Ne všichni kraul zvládnout. Nicméně, rozhodně stojí za to, abyste se ho naučili. Víte, jak kraulovat? Kolik máte udělat záběrů, než se nadechnete? Jak kraul ovlivňuje vaše tělo? Na všechno vám odpovíme. 

 

O kraulu 

Není přesně známo, kde se vzal, zda pochází z Jižní Ameriky nebo z Šalamounových ostrovů, ví se ale, že se do Evropy dostal v 19. století. Okamžitě se ukázalo, že je mnohem rychlejší než doposud známý plavecký styl “prsa”. Byl proto po nějakou dobu mezi účastníky plaveckých soutěží zakázán. Dnes je paradoxně tím nejoblíbenějším plaveckým stylem, který milují jak sportovci, tak i amatéři. 

 

Kraulování, co to je? 

Kdo měl možnost sledovat plavecké závody, jistě ví, jak takové kraulování vypadá. Narovnané tělo je téměř neustále ponořeno ve vodě. Pracuje se u toho střídavě rukama, kdy jednou ponoříme do vody pravou a potom zase levou, zatímco opačné ruce se zvedají pro změnu nad hladinu. Nohy pak pod vodou provádí nůžkový pohyb. Důležitá je u tohoto plavání i správná technika dýchání. Vzduch v kraulu se nasává zvednutím hlavy na stranu nad hladinu vody. Zbytek času je hlava ponořena ve vodě. 

 

Správná technika kraulování

Správná technika má významný vliv na efektivitu, pohodlí i bezpečí. Vyplatí se proto, když si pro začátek dopřejete několik lekcí u profesionálního trenéra, který vás správnou techniku plavání naučí. 

Práce paží v kraulu 

Práce paží se dělí na podvodní a nadvodní. V podvodní poližte paži jemně pokrčenou v lokti do vody a ponořte dlaň, předloktí a paži. Poté proveďte pohyb, jako byste chtěli chytit vodu a přitáhněte ruku pokrčenou v lokti směrem ke kyčli. Po závěrečné fázi zatlačení vzad paži zvedněte a přemístěte ji nad vodu a opět skloňte hlavu. Stejný pohyb pak opakujte na druhou stranu. 

Kraulové dýchání 

Dýchání by mělo proběhnout ve fázi zvednutí hlavy, kdy jde nahoru spolu s rukou, která se tlačí z vody ven. Můžete to udělat pokaždé, ale pokročilí plavci nasávají vzduch každé 2 nebo dokonce až 5 záběrů paží. 

Práce nohou v kraulu 

Nohy v kraulu pracují po celou dobu pod vodou a dělají nůžkový pohyb. Střídavě se krčí pravá a levá noha jednu po druhé v kyčelním, kolenním a hlezenním kloubu. 

 

Co se vám pro plavání kraulu bude hodit? 

Správná technika je bezesporu klíčem k úspěchu, ale nepodceňujte potřebné vybavení. Nejlepší jsou samozřejmě jednodílné plavky a pro muže potom sportovní plavky. Vzhledem k tomu, že je hlava neustále ponořená ve vodě, tak plavecké brýle a čepice nesmí chybět. K učení kraulů jsou vhodné i plavecké ploutve. Do tašky si také nezapomeňte přibalit ručník z mikrovlákna, šikovnou toaletní taštičku a žabky. 

 

Co vám plavání kraulem dá? 

Plavání kraulem má fantastický účinek na celé tělo, posiluje svaly, zlepšuje pohodu a umožňuje zbavit se nepotřebné tukové tkáně. Nejvíce se rozvíjí svaly paží, ramen, zad. Dále posilují svaly nohou, hýždě a dokonce i šikmé břišní svaly. Dále zlepšuje krevní oběh a zvyšuje kapacitu vašich plic. Posiluje vaši kondici a předchází civilizačním chorobám. Kraulové plavání posiluje záda a odlehčuje bedra, takže pokud máte problémy s těmito partiemi páteře, hurá do toho. Vzpřímené držení těla se stane přirozeným. Za hodinu středně intenzivního tréninku dokážete spálit 300 kcal. Důležité však je, abyste plavali správným způsobem, protože jinak si můžete i ublížit.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz