Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak pečovat o zimní boty

15.12.2021 00:00:00

Zimní boty toho musí dost vydržet. Jde o velmi zatěžovanou obuv. Působí na ně déšť, sníh, bláto, sůl a další posypové materiály. Nejen proto, aby boty vypadaly pěkně, je proto nutné, se o ně náležitě starat. 

 

Dříve než někam v nových botech vyrazíte, nejprve je pořádně impregnujte. A dále je impregnujte vždy jednou za 4 až 6 týdnů. 

Péče o kožené zimní boty

Kožené zimní boty nečistěte chemicky. Obvykle vystačí, když je otřete vlhkým hadříkem. Sůl z bot odstraňte, co nejdříve. Zkuste to nejprve vlhkým hadrem a pak boty osušte a pokud nebudete úspěšní, zkuste to s naředěným octem s vodou v poměru 3:1. Kožené boty nedávejte schnout na topení. Zničily by se. Spíše je vycpěte novinami a sušte je při pokojové teplotě. 

Hladká useň

Z hladké usně je řada kozaček. Patří k těm nejnošenějším materiáům vůbec. Ty je nutno ošetřovat krémem a voskem. Vyleští povrch, oživí barvu a zabraňuje tvorbě skvrn a usazování nečistot. Potom boty naimpregnujte. Nečistoty odstraňujte suchým hadříkem. Boty by měly být krémovány jednou za týden až dva týdny. 

Péče o semišové boty

Semišové zimní boty jsou poměrně náročné na údržbu. Potřebují častou a pravidelnou impregnaci. Hodí se na ně vodotěsné přípravky. Nečistí se vodou, ale s pomocí pryžových a krepových kartáčků. Proti soli fungují v tomto případě speciální přípravky. Mastné skvrny můžete odstranit směsí jedlé sody a mléka. Ani semišová obuv nepatří na topení. Mokrou obuv nečistěte hned, počkejte, až uschne. 

Jak zimní boty impregnovat

Impregnace se obvykle prodává v podobě spreje. Vždy vyberte tu správnou podle materiálu bot. Sprej se pak nanáší ze vzdálenosti zhruba 30 centimetrů. Po nanesení nechte zaschnout. 

Vnitřek bot

Vnitřek bot nepodceňujte. I v zimě se nohy potí. Ošetřujte je proto pravidelně antibakteriálním sprejem, jenž aplikujte jednou až dvakrát do týdne do bot. Vhodné je i používání antibakteriáních  a protizápachových vložek do bot. Pokud vás trápí skutečně velký zápach,pomoci může jedlá soda, kterou nasypete do bot a necháte ji přes noc působit. Proti plísním do bot můžete nastříkat i octovou vodu.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz