Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak pečovat o trekingový batoh

27.10.2023 08:00:00

Trekingový batoh je důležitým prvkem každé horské výbavy. Jeho výběrem jsme se už v minulosti zabývali, víte ale jak o již zakoupený batoh správně pečovat? 

Image by Pexels from Pixabay

Ať už jste náruživý turista nebo dočasný turista, vyplatí se zná pár základních pravidel péče o turistické batohy. 

Po každé cestě 

Po každé cestě vyprázdněte batoh. Ne pokaždé je nutné batoh prát. Pokaždé byste však z něj měli odstranit absolutně všechno, co v něm prve bylo. Zdálo by se, že je to přece samozřejmost, ale realita je jiná, právě tohle je nejvíce opomíjeno. Možná i proto, že jsme po výletě příliš vyčerpaní. Jenže pak jsme na to třeba zapomněli. A stačí nedojezená svačina nebo jedny mokré ponožky a pohroma v podobě plesnivého batohu může být na světě. A nutno říct, že plíseň se z vnitřku batohu vskutku těžce odstraňuje a není to ani příjemné. 

Používejte pláštěnku na batoh 

Většina batohů je dnes již vybavena také pláštěnkou. Koupit se dají i samostatně. Vyplatí se je používat, protože kromě ochrany obsahu se postarají i o vnější vrstvu. Zabrání ušpinění nebo roztržení. Pamatujte, že výměna krytu bude vaši peněženku vždy bolet mnohem méně než nákup nového batohu. Nasazený chránič poslouží nejen za nepříznivých povětrnostních podmínek, ale poslouží i za letu a při odbavení zavazadel, kdy se často poškodí tašky a kufry. Díky tomuto potahu se vyhnete poškození a zajistíte tím také, že spací pytle a doplňky zůstanou na svém místě. 

Jak vyčistit voděodolný batoh 

Pokud ho potřebujete skutečně vyprat, nachystejte si vanu se studenou vodou a pak také speciální prací prostředek, který je určen k praní technického oblečení. Nasypte ho do vody podle doporučení výrobce a na ty nejsilnější nečistoty můžete použít kartáč. Zaschlé bahno a jiné zbytky nečistit z batohu šetrně odstraňte. Důležité je, aby po vyprání mohl batoh volně uschnout. Umístěte ho na dobře větrané místo, ale mimo dosah přímého slunečního záření, protože by mohl vyblednout. Když uschne, vyplatí se impregnovat ho voděodolným sprejem. Ten na povrchu materiálu vytvoří hydrofobní vrstvu, ktterá je odolná také vůči prachu a jiným nečistotám.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz