Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak opravit uteklé očko na punčoše

21.01.2024 08:00:00

Punčocháče jsou jedním z nejoblíbenějších kousků oblečení, a to především chladnějších měsících. I ty nejlepší punčochové kalhoty však mohou utrpět poškození, jakou je i díra na punčochách. Tento nepříjemný jev se obvykle objevuje v té nejméně příhodné chvíli. Naštěstí však existuje hned několik metod, jak to můžete opravit. Díky tomu můžete včas zastavit roztahování stehu, čímž pak můžete zachránit své punčocháče. 

Image by Victoria from Pixabay

Proč je kolem toho tolik povyku? 

Díra na punčochách je malé poškození v materiálu punčochových kalhot. Obvykle se objevuje v důsledku tahu, oděru nebo mechanického poškození, které může být způsobeno třeba poškrábáním na ostrých hranách nábytku, zachycením o šperk, hřebík nebo o jiné předměty. 

Dírka může vzniknout i tehdy, když je látka punčochových kalhot vytažena, což způsobí přeříznutí nebo oddělení vláken, což má za následek malou díru. Obvykle je to důsledek drobného, lokálního poškození struktury materiálu punčochových kalhot. Co dělat s takovou dírou na punčocháčích? 

Někdy se taková dírka může objevit zcela spontánně, když jsou slabá místa v materiálu vystavena tlaku, tření nebo natahování v důsledku nošení nebo praní. Toto očko má často tendenci se zvětšovat, a proto je důležité jeho rozvoj rychle zastavit, aby nedošlo k většímu poškození. 

Jak tedy opravit dírku na punčochách? 

  • Hlavně na nic nečekejte. Pokud si všimnete dírky na punčochách, okamžitě ji zastavte. To je zásadní, aby se zabránilo většímu poškození punčocháčů. Ptáte se jak? 
  • Použijte lak na nehty. Málokdo ví, že lak na nehty je také skvělým a účinným nástrojem k zastavení vyvíjejícího se oka. Jemně jej naneste na místo poškození a nechte uschnout. Dírka se pak přestane šířit. 
  • Další dobrou pomůckou je i lak na vlasy. Který funguje stejně jako lak na nehty. Stačí jím zafixovat místo vlasů oko. 
  • Dobrá je i opravná páska nebo lepidlo. Poškozené místo potřete a počkejte, až zatuhne. Podobně ostatně působí i klasická lepící páska nebo speciální záplata  na vnitřní stranu punčocháčů. 

Lepší než řešení akutního stavu, je prevence 

Vždy je snazší vyhnout se problému, než ho řešit. Abyste se vyhnuli problémům s dírama v punčochách, vyplatí se investovat do kvalitnějších punčochových kalhot, které jsou méně náchylné na poškození. Dobrá je i pravidelná kontrola kalhot před jejich oblečením. Punčochové kalhoty s větším stupněm elasticity a odolnosti mohou být méně náchylné k proděravění. Věnujte pozornost materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Při nošení buďte opatrní. Hlídejte si místa s drsným povrchem nebo ostrými hranami. při praní na ně používejte síťky nebo sáčky na jemné prádlo, které punčocháče ochrání

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz