Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak odstranit skvrny z podpaží

27.01.2023 00:00:00

Nevyhazujte své oblíbené tričko jen proto, že má žluté skvrny od potu. Víme, jak se jich můžete zbavit! Vše, co k tomu potřebujete, navíc máte zřejmě doma. 

Proč pot dělá skvrny na oblečení

Pot je sice průhlednou tekutinou, která na první dojem vypadá celkem neškodně. Není dokonce ani nijak cítit, ale potom, co se pot začne rozkládat, objeví se i zápach. Potom ve spojitosti s antiperspiranty a deodoranty pak na oblečení vznikají skvrny, které nevypadají vůbec pěkně. Obvyklým způsobem praní se jich však nezbavíte. A právě to může vést ke zbytečnému vyhazování oblečení. A přitom se jich dá zbavit tak jednoduše. 

Příčiny skvrn

Jak bylo výše zmíněno, skvrny ponejvíce vznikají díky používání nekvalitního deodorantu, který obsahuje velké množství hliníku. Vliv na vznik skvrn mají i tkaniny se špatnou prodyšností, nedodržování osobní hygieny a pak za ně mohou i různé nemoci, které jsou spojené s větším pocením. Po vzniku skvrn z potu, jednejte rychle.Čím déle ty skvrny jsou, tím hůře se odstraňují. 

Skvrn se zbavíte: 

  • Před praním oblečení a hlavně skvrny od potu namočte. 
  • Následně 1 lžíci pracího prostředku smíchejte s třemi až čtyřmi lžícemi peroxidu a s několika lžícemi sody. Vymíchejte pastu, kterou pak naneste na skvrnu jemným kartáčkem. Nechte hodinu působit a pak vymáchejte. Skvrny od potu by měly být pryč. 
  • Zkusit můžete i saponát na nádobí. 10 ml dejte do 200 ml vody a tu pak dejte na skvrny a nechte několik hodin působit. 
  • 4 tablety aspirinu rozdrťte na prášek a rozpusťte je ve 200 militrech vody. Roztok nalijte na skvrnu a nechte působit zhruba jednu hodinu, pak opláchněte. 
  • Velmi účinná je i sůl. Ta dokáže odstranit i skvrny od vína. 

Jak předcházet vzniku skvrn

Skvrnám můžete předcházet. A to tak, že budete používat kvalitní antiperspirant, který na rozdíl od deodorantu zabraňuje pocení. Aby to ale bylo effektivní, vybírejte si takový, který neobsahuje hliník. Vše aplikujte tak, že antiperspirant naneste na kůži a nechte uschnout, teprve až pak se oblečte. Upravte si svůj jídelníček, vyhýbejte se alkoholu, kořeněným pokrmům, alkoholu, mastným jídlům, sladkostem a průmyslově upraveným potravinám. Pomoci mohou i čaje, které zmírňují pocení.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz