Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak nosit tričko pod košili a oblek?

30.10.2023 08:00:00

Měli bychom zajistit, aby tílko bylo pod košilí co nejméně a tvořilo s ní jednolitý celek. Vysoce viditelné tílko je jednou z nejčastějších chyb a není příliš estetickým pohledem. 

Image by StockSnap from Pixabay

Proč nosíme tričko pod košilí? 

Těch důvodů, proč nosíme tílka a trička pod košilemi hned několik. Jedním z těch hlavních je zvyk. Už i naše otcové pod nimi nosili bílá tílka a jejich otcové rovněž. K nám se tato móda dostala ze západu v podobě bílých triček. Ty se oblékají pod pánské košile kvůli pohodlí a užitečnému využití. 

Tílka se u nás v minulosti nosila hlavně proto, že košile dostupné v obchodech byly nepříjemné na těle. Mohl za to zázračný materiál z 80. let minulého století. Nebylo to dost pohodlné a pokud jste se zpotili, všichni to kolem vás věděli. Abyste zabránili skvrnám, pomůže tričko se zesíleným podpažím. Takové tričko zabrání průniku potu na košilí mnohem efektivněji než obyčejné tričko. Pro minimalizaci poškození na košili od deodorantu je vhodnější použít sprej. Abyste se skvrnám na košili vyhnuli úplně vyzkoušejte neviditelné tričko. 

Proto  se vyplatí investovat do tílka, které splňuje následující podmínky: 

  • Naše tílko mělo mít rukávy, snažte se vyhnout košilím bez rukávů, které z celku mnohem více vyčnívají. 
  • Musí být po celé ploše jednolitá a tenká, nesmí mít silné švy, protože tím pod košilí vznikne nevzhledná boule. 
  • I když nejčastěji, když přemýšlíme o tričku, myslíme na bílé, není to  dobré řešení. Nejlepší je poohlédnout se po tričku, které se barevně blíží k odstínu naší pleti. Zde však můžeme narazit na problém s dostupností tohoto řešení. 
  • Tílko by mělo být  z přírodního materiálu, aby se naše tělo více nepotilo. 
  • Tričko nesmí vyšnívat ani po rozepnutí knoflíku. Působí to neupraveně, hlavně ve formální společnosti. Nemělo by být vůbec viditelné. Lepší variantou jsou tedy trička s výstřihem do V. Dejte si pozor u bílé, světle modré nebo smetanové košile vám bude tričko přes košili prosvítat. Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz