Jak nosit transparentní oblečení

Transparentní oblečení patří k aktuálním velmi žhavým módním trendům. Průhledné oblečení přitom nosí nejen ženy, ale i muži. Tyto outfity přitom nemusí působit vulgárně, když se naučíte toto oblečení oblékat. Řekneme vám jak na to. 

Pravidla platná pro nošení transparentního oblečení

Hlavním pravidlem pro nošení transparantního oblečení je vrstvení. Pod průhledné oblečení je nezbytné obléct si neprůhledné. Pouze tak nebudete působit vulgárně a lacině. Následně pak na toto oblečení můžete obléct bundu nebo elegantní sako

Transparentní halenky, topy a trička

Pod transparentní halenky se hodí neprůhledná tílka. Odvážnější ženy si mohou vzít jednobarevné spodní prádlo. Pozor však, hladké, nikdy ne krajkové. Mladší ročníky si mohou dovolit obléct si kontrastní neprůhlednou podprsenku.  Transparentní vrchní část je vhodné doplnit neprůhlednými kalhotami. 

Transparentní šaty 

Transparentní šaty odhalují skoro celé tělo a teď je jen na vás a na vaší odvaze, kolik jim dovolíte. Vzít si tak můžete jen spodní prádlo, ale také i body anebo další netransparentní šaty. Doplnit je můžete sakem nebo barvou, jež koresponduje s barvou šatů. Pozor však, tento typ šatů si může dovolit pouze žena s dokonalou postavou. 

Transparentní sukně

S transparentní sukní je to podobné jako se šaty. Hodí se pod ně kalhotky s nohavičkou a vysokým pasem, jež jsou vyvedeny ve stejné barvě, jako je sukně. Velmi působivé jsou však i legíny. Průhlednou sukni noste pouze v kombinaci s neprůhlednou blůzkou nebo košilí. 

Transparentní kalhoty

Pokud nechcete vypadat lascivně, oblékněte si pod ně kalhotky s nohavičkou nebo upnuté šortky ve stejné barvě jako jsou kalhoty. Nehodí se pod ně krajkové spodní prádlo. Kombinovat je můžete s krátkými šaty.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz