Jak nosit průhledné halenky a košile

 Jedním z nejvýraznějších trendů tohoto roku jsou transparentní halenky a blůzky. Jde o úžasný kousek, které má dost široké využití, řada žen se mu však doposud vyhýbalo, protože nevěděly, jak ho nosit. Řekneme vám, jak na to. 

Základem je spodní prádlo

Abyste tyto transparentní halenky mohly nosit, potřebujete v prvé řadě mít na sobě i to správné spodní prádlo. Pokud si pod takový luxusní kousek oblečete obyčejné tílko za pár korun, poskytne vám sice dostatečné pokrytí těla, ale nebude to vypadat dobře. Lépe bude vypadat, když si pod takovou halenku obléknete pevnou trojúhelníkovou podprsenku, případně cami nebo bandeau podprsenku. Podprsenka by měla být ideálně v té barvě, v jaké je halenka. 

Transparentní halenka vyžaduje vysoký pas

K transparentní halence se hodí kalhoty a sukně s vysokým pasem. Skryje váš pupík a vytvoří lichotivou siluetu vaší postavy. Navíc, vysoký pas skýtá větší podporu vašemu břichu. 

Rada pro stydlivé

Pokud se v transparentních halenkách zcela necítíte, zkuste oblečení navrstvit. Vezměte si na halenku ještě sako nebo bundu. Budete sice konzervativnější, ale budete se cítit lépe. 

Nemusí být jen minimalistické

Zajímavý efekt vytvoří i transparentní halenky s potiskem. Nemusíte se držet pouze minimalistických designů. Jsou sice letos nejmódnější, ale velmi zajímavé jsou rovněž i puntíky na průhledném podkladu. 

Odvážné ženy, které mají co říct

Jste odvážné? Nebojte se projevit svůj osobitý názor se svým prádlem pod transparentní blůzkou. I to je totiž dneska možné. 

Nezapomeňte na barvy

Průhledné halenky si nejlépe rozumí s tlumenějšími barvami. Univerzální jsou halenky v bílé a černé barvě, které můžete kombinovat se spoustou kousků, které najdete ve svém šatníku. Nebojte se být kreativní.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz