Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak nosit podvazkové pásy

18.04.2023 00:00:00

Podvazkové pásy jsou dnes kouskem oblečení, které nosí vesměs pouze ženy. A to tedy i přes tu skutečnost, že i dnes existují podvazkové pásy pro muže. Mají to dnes sice těžké, když existují punčocháče, ale stále jsou u řady žen velmi oblíbené a vyhledávané. Přece jen jsou mnohem svůdnější, smyslnější, ženštější a elegantnější, než klasické punčocháče. 

 

Co jsou to vlastně podvazkové pásy? 

Podvazkové pásy, nebo také podvazky, jsou zajímavým doplňkem patřícím do kategorie spodního prádla. Nosí se k tomu, aby na svém místě držely punčochy. Vyrábí se z různých materiálů. Mohou mít proto různou podobu. Variabilita však není pouze v barvách, ale i v jejich zdobnosti. Typické pro ně je, že mají jeden široký pruh látky vedoucí okolo pasu, z něhož vychází čtyři tenčí pružné pásky, které mají za úkol držet punčochy v polovině stehen. Pásy jsou dlouhé zhruba 5,1 až 10,2 cm. Některé pásy je mají nastavitelné. Na jejich konci je klip pro připevnění punčoch. V zadní části pásu, jenž je v pase, je umístěno zapínání podobně jako u podprsenky. Žena si tak může přizpůsobit velikost. 


Stručná historie podvazkových pásů

Velmi dlouho podvazkové pásy byly pouze sešitým plátnem se švy. Kdysi byly rovněž i nezbytným doplňkem, protože zde nebyla žádná jiná možnost, která by punčochy udržela nahoře. Vše se změnilo teprve až v roce 1939, kdy Du Pont vyrobil první pár nylonových punčocháčů. Velmi rychle se staly velmi oblíbenými a žádanými. V módě jsou ostatně dodnes. 

Jak nosit podvazkové pásy? 

Pokud jste doposud s podvazkovými pásy neměli žádnou zkušenost nejspíše to bude chtít trochu cviku. Nejprve je nutné pás umístit okolo pasu. Ujistěte se přitom, že popruhy padají na nohu, jinak byste ho mohly mít nasazený obráceně. Upevněte háčky. Posuňte si pás tak, aby přední strana byla vzadu a zadní vepředu. Po nastavení pásu, aby pohodlně seděl, ho otočte tak, jak má být. Nasaďte si punčochy. Patří k nim plně módní punčochy nebo punčochy bez silikonového pásku. Tyto punčochy mají horní lem. Pís připevněte k punčochám, což je nejsložitější bod celého procesu. Svorku nejprve otevřete vysunutím ze silikonového nubu ze smyčky. Umístěte okraj punčochy mezi silikonový výstupek a smyčku. Jakmile jste připraveni, posuňte hrot tak, aby zapadl do menší smyčky. Opakujte třikrát se zbylými klipy. Upravte si nakonec popruhy. Pokud budete hodně sedět, je možná lepší si délku trochu prodloužit. Upravte si vše tak, aby to bylo pro vás nejpohodlnější.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz