Jak nosit Peacoat

Peacoat je stylový nadčasový kabát, který rozhodně patří do ženské skříně. V chladnějších měsících zahřejí a jsou univerzální. Pořídit si je můžete v různých barvách, je jen na vás, čemu dáváte přednost. Můžete v něm být ležérní, ale i elegantní. Pokud nevíte, jak tento Peacoat nosit, máme pro vás tipy na jeho nošení. 

Co je Peacoat? 

Peacoat je velký kabát obvykle tmavé barvy. Původně ho nosili námořnici. Typické pro ně je, že nejsou nějak extra dlouhé, mají široké klopy, dvojité zapínání, často s dřevěnými knoflíky a svislými nebo lomenými kapsami. Kabát se na scéně poprvé objevil v sedmdesátých letech minulého století a od té doby veskrze nezměnil svou podobu. 

 

  • Vhodnou kombinací s Peacoatem jsou legíny. Jejich výhodou je to, že jsou tak pohodlné. Existují i termo legíny, které vás zahřejí i v chladném počasí. Velmi dobře s tímto kabátem vypadají černé legíny. 
  • Dalším takovým kouskem jsou i kožené legíny. Vypadají velmi noblesně a elegantně a kabátu skutečně svědčí. Spolu s bílými teniskami pak outfit vypadá ležérně a zároveň elegantně. 
  • Stejně efektivní jako legíny, jsou samozřejmě i jegíny. 
  • V chladnějších měsících nemusíte vůbec do skříně odkládat kombinézu, stačí, když si přes ni přetáhnete Peacoat. 
  • Velmi dobře kabát vypadá s úzkými džínami. Jde o univerzální kalhoty, které lichotivě vypadají u žen všech věkových skupin. Když je pak spárujete s černými koženými botami a elegantním upnutým oblečením, vypadá outfit velice stylově. 
  • Nejen s kalhoty vypadá Peacoat dobře, zkusit to můžete také i s krátkou sukní. 
  • No a v neposlední řadě velmi dobře vypadají i s potištěnými kalhoty.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz