Jak nosit pastely

Nebojte se pastelových barev, když se je naučíte správně nosit, můžete jimi odhalit svou jemnou stránku. Když to nepřeženete, neztratíte přitom punc rebelky. Ukážeme vám, jak klasickému grunge stylu můžete s pomocí pastelových tónů dát moderní ženský nádech. 

Hravé pastelové doplňky

Pokud pastelové odstíny nejsou vaší parketou, začněte zlehka. Nejprve to zkuste s doplňky v pastelových odstínech. Ideální volbou je tlumená žlutá, serenity rose nebo rose quartz. Zásadou je však, že byste se jinak měly držet tmavých neutrálních barev a minimalistického řešení outfitu. 

Elegantní pastelové bundy

Kožených a koženkových bund není nikdy dost. A proto byste si měly vedle klasické černé bundy pořídit i nějakou hravou, pastelovou. Tu pak můžete nosit kdykoliv v průběhu roku. V případě, že se rozhodnete obléct, zvažte, so si k ní dále vezmete. Hodí se k ní plísňové džíny roztrhané džíny i klasické džíny doplněné o jednoduché bílé tričko

Pastelová od hlavy až k patě

Jestliže se barev nebojíte, oblečte se do pastelové od hlavy až po paty. Monochromatický outfit zjemní váš vzhled. Použít můžete jednu barvu v různých tónech, čili sytosti. 

Pastelové boty 

Pastelové boty dokáží oživit celý outfit. Kožené kalhoty, příliš velké oversize tričko spolu s pastelovými botami, dají vašemu outfitu futuristický náboj. 

Pastelové šperky

Jednoduchý grunge style outfitu oživíte pastelovými šperky. Dodají mu na půvabu i eleganci. 

Pastelové barvy na vlasy

Pastelové barvy na vlasy se na scéně objevily před několika málo lety a představují originální řešení, jak zakombinovat pastelové odstíny do svého outfitu. Pokud nechcete, aby šlo o dlouhodobou záležitost, zkuste olejové barvy nebo křídu na vlasy.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz