Jak nosit kulicha ke každému vzhledu a střihu vlasů

Zima dorazila ve velkém stylu a neobejde nejen bez zimních kabátů, svetrů a mikin, ale také i bez pořádných čepic, tedy kulichů. Čepice udrží vaši hlavu i uši v teple. Mimo to jsou dost výrazným prvkem vašeho outfitu. Můžete jimi tedy dodat vašemu oblečení styl. 

 

Jak nosit kulicha s kudrnatými vlasy

Pokud máte kudrnaté vlasy, nebalte je kompletně do kulicha. Nechte své kudrny vyčnívat. Dovolte jim, aby byly vidět na čele, uších, ramenou. Čepice s volným střihem a manžetou dodá vašemu vzhledu více lesku. 

 

Jak nosit kulicha s dlouhými vlasy 

Využijte všestrannost svých vlasů a pochlubte se svými nádhernými kadeřemi. Ty by měly vyčnívat z pod čepice. Klidně si můžete udělat boční drdol, copánky, jeden cop, culíky, jeden culík nebo volné vlasy. 

 

Jak nosit kulicha s krátkými vlasy

Pokud máte krátké vlasy, noste čepici s malou manžetou. Při nošení si pak ponechte vzadu místo. Krátké vlasy mohou být skryté i trčet ven. Klidně si můžete udělat i dva malé drdoly nebo roztomilý malý culík. Pak budete vypadat ještě více roztomile. 

 

Jak nosit kulicha s ležérním oblečením 

Kulichy se nejlépe hodí k běžnému oblečení. Jednobarevné je pak možné kombinovat i se společenským oděvem. Nemusíte se přitom bát a můžete si dovolit i různé potisky a barvy čepice. 

 

Jak nosit čepici v rámci street stylu 

Pokud se rádi oblékáte v street stylu, můžete si k oblečení vzít jakoukoliv čepici, ať už s bambulí nebo volného stojatého nebo přepadajícího kulicha. Vezměte si čepici podle vaší osobnosti a oblečení, které máte na sobě. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz