Jak nosit chokery?

Hitem nejen letošních Vánoc jsou chokery, tedy náhrdelníky, které úzce obepínají krk. Chokery jsou pak spojeny s rockovým stylem. Jsou jedinečné pro svou jednoduchost a zároveň velmi výrazný. Na základě černé a jednotlivých bižuterních prvků, jsou velmi silné a originální. I proto jsou jimi uneseny ženy napříč generacemi. Na rozdíl od prvního zdání, je může v reálu nosit doopravdy každý a my vám řekneme jak. 

 

Chokery vyžadují trochu citu, odvahy, sebevědomí a štíhlý krk. S chokery si přidáte ohromný kus sex-appealu. Je neuvěřitelné, co takový kousek na krku dokáže udělat s mužskou představivostí, i proto je to ideální kousek šperku na rande. 

Zlatý nebo kožený? 

Chokery mohou mít různou podobu. Mohou být vyrobeny z drahých kovů, textilu, kůže, gumy, plastu, Swarovski kamenů. Nutno ale říct, že pokud ho chcete nosit těsně okolo krku, je nejlepší ten ze stříbra nebo zlata. Má totiž elegantnější charakter. Může být obohacen o přívěsky. Klidně může být i jemný a mít podobu pouze jednoduchého řetízku. Naprosto jedinečný je však i takový, který si vyrobíte sama třeba z krajky nebo jednoduché stuhy. 

Jak nosit chokery? 

Chokery se hodí ke každému stylu, ať už rockovému, elegantnímu, streetwearu nebo třeba boho. Je však nutné zdůraznit, že jednoduché doplňky mají rády klasické stylizace. Můžete si je vzít na rande, hodí se i k malým černým koktejlkám,  k saku, košili i k vysokým podpatkům. Pokud chcete být nenápadné, vezměte si jej ke klasickému roláku, který je letos také v módě. 

 

Zlatý náhrdelník hit této sezóny

Zlatý náhrdelník obepínající krk je žhavám trendem této sezóny. Vezměte si ho také k vánočnímu stromečku. Doplnit ho můžete ještě o zlaté náušnice a prsteny. Kožený náhrdelník potom spárujte s koženým náramkem. Šperky tak vydrží harmonickou a efektivní stylizaci.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz