Jak nosit bílé punčochy

Bílé punčochy nemusí být pouze svatební. Ukážeme vám, jak je nosit i v rámci jiných příležitostí, které se vám v průběhu roku mohou naskytnout. 

 

Bílé punčochy si žádají odvahu a kreativní duši. Mohou totiž radikálně změnit váš konečný vzhled. A to bez dostatku sebevědomí rozhodně nepůjde. 

 

  1. Bílé punčochy se hodí do monochromatického outfitu, který dotáhnou k naprosté dokonalosti. Tam, kde je vše bílé, patří i bílé punčochy, nikoliv tělové nebo průhledné. 
  2. Kromě monochromatického oblékání se hodí i tam, kde si hrajete s kontrasty. Máte tedy na sobě černou a bílou. Pak jsou bílé punčochy skutečně fantastickým detailem. Ukáží na důkladnou propracovanost vašeho outfitu. 
  3. Bílé punčochy jsou často spojeny se symboly čistoty, nevinnosti a dokonalosti. Pokud si obléknete punčochy o struktuře a se vzory, dáte jim poněkud jiný rozměr. 
  4. Máte rádi retro? Další důvod, proč nosit bílé punčocháče. Jen si vzpomeňte na Tweiggy. V sedmdesátkách je pak nosila i Veruschka. Inspirujte se touto dobou a zkuste je kombinovat s modrou nebo červenou barvou. Nebojte se pruhovaného oblečení. Kromě nich se k bílým punčochám hodí i žlutá, smaragdově zelená, oranžová, růžová nebo magenta. Punčochy si vezměte k minišatům nebo minisukním v těchto barvách. Šaty pak mohou mít různý střih, důležité však je, aby byly krátké. Pokud vám jasné barvy nevyhovují, zkuste zemité odstíny. 
  5. Možná poněkud neotřelou kombinací jsou kraťasy a bílé punčocháče, není tomu však doopravdy. Opět je to retro inspirace. Jde o jistý country styl, ale může jít i o velmi elegantní variaci, pokud to umíte dát dohromady. Nošení bílých punčoch s šortkami s vysokým pasem je hodně provokativné a proto je určeno hlavně pro sebevědomé a odvážné. Při tomto stylu oblékání je velmi důležité vybrat tu správnou délku šortek. Ideální délka je ta mini. Outfit je pak vhodné doplnit o kotníkové boty s vysokými podpatky.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz