Jak nosit barvu roku 2020

Barvou roku 2020 je klasická modrá. Barva nás má uklidnit, ustálit, dát nám jistotu, důvěru a rovněž má navodit pohodu. Symbolizuje něhu, věrnost, oddanost a tradici. Jde o univerzální barvu, která sedí blondýnkám, brunetkám, černovláskám i zrzkám v každém věku. Působí velmi harmonicky. Rozhodně by proto neměla chybět ve vašem šatníku. Jistě ji unosíte i tehdy, když bude už vládnout jiná barva. 

Co nosit? 

Díky své univerzálnosti se jí nemusíte bát. Můžete si bez obav obléknout jakékoliv oblečení této barvy. Skvěle vypadají šaty, sukně, košile, halenky, trička, topy, dokonce i overaly,  kabáty, saka, zimní bundy a dokonce i společenské šaty. V žádném případě s ní nešlápnete vedle. Oblečení v této barvě se hodí do společnosti, do práce i pro volnočasové aktivity. 

Nebojte se ji kombinovat

Klasickou modrou můžete zcela bez obav kombinovat s šedou, bílou, černu, hnědou a béžovou. Barva si velmi dobře rozumí také se zlatou i stříbrnou. Nebojte se ji kombinovat s výraznějšími odstíny. Hodí se k ní i žlutá nebo třeba mátová. 

Líčení s modrou

K modré se hodí modré, bílé a stříbrné líčení. Velmi efektivní jsou i kouřově šedé odstíny. V případě zelených očí dolaďte modré oblečení námořnicky modrým líčením. K hnědým očím pak vyberte zase kaštanově hnědé nebo zářivě modré stíny. Rty namalujte rudou rtěnkou. 

Modrou milují i významné ženy

Modrou s velkou oblibou nosí i ženy z britské královské rodiny. Po jejich vzoru tuto barvu nosí i známé tváře, jako třeba Taylor Swift. 

Jak sladit kabelku? 

Možná jste to netušili, ale odrá kabelka se hodí de facto ke všemu. Zapomeňte tedy na černou, hnědou a šedou, jistě, i ony se vyplatí mít ve svém šatníku, ale nebojte se to zkusit s modrou. Hodí se k riflím, všemu, co je bílé, modré, šedé, černé, červené, hnědé, béžové a dokonce i žluté.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz