Jak nejen v létě nosit košili

Košile patří k základním kouskům šatníku, které by ve své skříni neměl mít pouze muž, ale i žena. I ona může mít různou podobu, čímž nám skýtá řadu možností, jak zkombinovat. Klasické nošení košile můžete velmi snadno oživit za pomoci jednoduchého ohrnutí rukávů anebo s přidáním nějakého zajímavého doplňku, třeba náhrdelníku. Košili si však můžete různě uvázat i v pase. Ve skutečnosti existuje mnoho dalších způsobů, jak můžete košili nosit. A my vám některé z nich přinášíme shrnuté do několika bodů.

  • Za klasický styl nošení košile je považováno to, když si košili jednoduše oblečete k sukni nebo ke kalhotám a zapnete si ji až ke krku. To je však nuda. Pokud chcete svůj outfit ozvláštnit, mnohem zajímavější je obléct si košili obráceně, tedy se zapínáním na zádech. Zapnout ji přitom můžete na pár knoflíčků, ale také ji můžete zavázat na uzel.
  • Další možností je obléct si košili tak, že do rukávů nevložíte ruce, jak je tomu obvykle zvykem, ale rukávy si omotáte okolo hrudi anebo ramen.
  • Jednou z možností je použití košile je obléknutí si jí místo saka nebo kardiganu, kdy si ji obléknete přes šaty či tričko.
  • Kostkovaná košile je hitem posledních několika sezón. Mění se její barevné odstíny, ona sama však z módy stále nevychází. Bezvadně vypadá se slim džínami, koženým páskem, svetrem i vestou.
  • Buďte originální, kombinování kostkované košile k riflím nepředstavuje nic ohromujícího, a proto ji zkuste skombinovat se sukní. Uvidíte, hned to bude vypadat jinak.
  • I prodloužené košile jsou stále v kurzu. Vypadají skvěle zvlášť tehdy, když je doplníte úzkými kalhoty. Pozor však, nikoliv však s legínami, působilo by to lacině.
  • Pozastavujete se nad tím, zda může fungovat košile s páskem? A proč ne? Když půjde o košili zavinovací. Takovým košilím obvykle sluší široký anebo provazový pásek.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz