Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak nakupovat oblečení

24.06.2021 00:00:00

I když se zdá, že nakupovat oblečení umíme všichni, není tomu tak. Dobrý úmysl totiž nestačí. Chce to trochu znalostí a dovednosti. Jen tak se vyhnete tomu, že vám nebude oblečení zbytečně viset ve skříni.

Přestaňte nakupovat z rozmaru

Vážně si myslíte, že se vám jednou noha scvrkne? Jistě, ty boty jsou vážně tak krásné, ale o dvě čísla menší? K čemu vám budou? Neuděláte v nich ani krok. Leda tak na soukromou výstavu. A tak, když vás opět popadne tohle módní poblouznění, hoďte brzdu. Nekupujte si nepohodlné věci. Nebudete je nosit.

Kupujte proto jen to, co vám perfektně sedí

Pokud nechcete, aby vám oblečení pouze viselo ve skříni, kupujte pouze takové, jaké vám sedne. Nelžete sami sobě, že do daných kalhot, šatů, sukní ...halenek zhubnete, protože tomu tak obvykle není. Jsou to jen vyhozené peníze. Pokud máte prostor ji uložit na nějaký čas do skříně, nepotřebujete ji.

Vždy platí: Méně, je někdy více

Raději méně kvalitního oblečení než nadité skříně hadrů. Platí to i v nákupu ryze módních kousků, které jsou in pouze jednu módní sezónu anebo nadčasového oblečení, které z módy nevyjde ani za 10 let. Jde o klasické kousky, které se snadno kombinují a je s nimi možné vytvořit spoustu stylových outfitů. Důležité však je, aby šlo o oděv ušitý z kvalitního materiálu, jež vyniká svým perfektním střihem.

Neutrácejte tolik za věci, které vydrží pouze jednu módní sezónu

Tak toto je velký nešvar. Milovníci módy ví, jak je moc těžké nepodlehnout módním trendům. Jenže, pokud jde o žhavý hit sezóny, je téměř jisté, že za pár týdnů bude z módy. Není proto dobré, mít jimi naditou skříň. Trendové kousky je nutno kupovat s rozvahou. Jeden, dva si rozhodně dopřát můžete, ale abyste kvůli všem trendovým kouskům vyplenili své bankovní konto, je holý nesmysl. Příští rok v nich budete k smíchu a jen pracně se takového oblečení budete zbavovat.

Kolikrát už tuhle věc máte ve skříni?

Milujete černou a fialovou? Vždy se v obchodě zarazíte u regálu s fialovými a černými svetry? A kolik jich už máte ve skříni? A to samé platí v případě triček? Proč zbytečně kupujete totožné kousky oblečení. K čemu vám jsou? Lepší je mít širší výběr rozličného oblečení, protože to se pak lépe kombinuje.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz