Jak kombinovat šaty se sportovními botami

Již dávno neplatí, že k šatům by se měly nosit střevíce, sandály nebo lodičky. Již dávno neplatí, že by tenisky patřily pouze do posilovny nebo ke sportovním outfitům. Dnes se již i těžkopádně působící tenisky kombinují se sukněmi a šaty a kupodivu to nevypadá vůbec špatně, ba dokonce elegantně. 

 

Rádi byste si i vy užili toho největšího pohodlí, jehož šaty v kombinaci s teniskami skýtají? Poradíme vám, jaké tenisky šatům a sukním nejvíce svědčí. 

Romantické šaty

Vůbec nejlépe jdou k teniskám překvapivě romantické šaty. Vypadají obzvláště dobře, když zkombinujete klasické bílé tenisky s křehce vypadajícími šaty s motivy rozkvetlé louky, lehkými šifonovými šaty, boho šaty s ozdůbkami. U bílých šatů sáhněte po kontrastních teniskách, tedy černých, tmavě modrých, nebo bílých s kontrastními dekoracemi. 

Moderní střih šatů

Pro moderní střihy šatů se více hodí tenisky se silnější podrážkou. Elegantní moderní šaty si také můžete dovolit kombinovat s bílými teniskami. Pokud jste extravagantní, můžete si dovolit vzít si boty s kovovým leskem. 

Přiléhavé šaty 

Přiléhavé šaty zvýrazňují ženské tvary. Hodí se k nim lodičky i střevíce na vysokém podpatku. S nimi budete vypadat velmi elegantně a můžete v nich bez obav do společnosti. Pokud však tyto šaty chcete mít na sobě i v rámci běžného nošení, zkombinujte je s teniskami typu sneakers. Ty pak dodají celkovému outfitu ležérní vzhled a vy v nich budete vypadat mladší. 

Oversize šaty

Oversize šaty si rozumí s teniskami na platformě. Zatímco upnuté šaty, elegantní kostýmy takové tenisky radikálně zamítají. K nim se hodí zase naopak tenisky typu converse. 

Pro snadnější kombinování

Zapamatujte si, čím jednodušší boty, tím snadnější je jejich kombinování. Barevné tenisky vyžadují střídmější oblečení.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz