Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak dlouho by měly podprsenky vydržet?

01.03.2023 00:00:00

S podprsenkami se to má tak, když si nějakou oblíbíme, těžce se jí vzdáváme. Hledání nové podprsenky je totiž mnohdy spojeno s komplikovaným hledáním. Existuje však vůbec odpověď na tuto poměrně specifickou otázku? 

 

Kupodivu existuje. V průměru je životnost pravidelně nošené podprsenky zhruba 6 až 8 měsíců. Po osmi měsících pravidelného nošení se vytahuje guma a často se i deformuje košíček u podprsenky. Takové podprsenky už není příliš příjemné nosit. Jsou nepohodlné i proto, že špatně padnou. 

Životnost podprsenky je ale možné prodloužit. 

Co udělat, aby vaše podprsenky vydržely déle

Pořiďte si dostatečné množství podprsenek, které budete střídat každý den. Snažte se nenosit jednu a tu samou podprsenku několik dní po sobě. Po nošení potřebuje guma v podprsence nějaký čas, aby se zase vrátila zpět na svou původní velikost. Když budet podprsenku nosit několik dní nebo dokonce každý den, pružnost podprsenky se naruší, guma se v ní trvale natáhne. Střídání minimálně čtyř nebo pěti podprsenek může prodloužit životnost vašim podprsenkám i o rok. 

Nebojte se své podprsenky prát

Podprsenky by se měly prát potom, co jste je měly třikrát na sobě. Důležitá je rovněž technologie praní, ale o tom jsme již psali (článek najdete v našem archivu). Při praní si dejte pozor na zapínání podprsenky, aby se háčky nepoškodily, nebo nepoškodily podprsenku. 

Na nových podprsenkách nešetřete

Do podprsenek se nebojte investovat. Kupujte kvalitně vyrobené podprsenky. Ty sice nejsou nejlevnější, ale zase něco vydrží. Jejich životnost je mnohem delší. Zároveň však platí, že cena není vždy zárukou kvality. Při nákupu si proto všímejte, zda má dobře ušité švy, plně zapouzdřené dráty, je vyrobená z kvalitní a pohodlné látky a má i pevné uzávěry. 

Co byste ještě o životnosti podprsenky měly vědět

Podprsenky s tvarovanými košíčky, sice skvěle tvarují prsa, ale zároveň se vyznačují i tím, že tak dlouho nevydrží. Delší životnost má klasická prošitá podprsenka nebo podprsenka s kosticemi. Děje se tomu tak proto, že tvarovaná pěna v košíčcích se snadno a rychle opotřebuje, především praním. Měli byste také vědět, že podprsenky ušité z více částí, mají delší životnost. 

Kdy se zbavit podprsenky? 

  • Podprsenku vyhoďte ve chvíli, když se podprsenka natáhne natolik, že ji zapínáte na to nejtěsnější zapínání a stále je vám volná. 
  • Když kostice podprsenky uniknou ze svého pouzdra. 
  • Když je děravá nebo se začne párat. 
  • Když se zlomí kostice podprsenky
  • Pokud mají košíčky deformovaný tvar. 
  • Pokud jsou ramínka vytahaná a přesto, že je stáhnete na minimum, vůbec nijak prsa nedrží. 
  • Pokud se změní vaše postava a vy tím pádem potřebujete i jinou velikost podprsenky. 
  • Jestli vás nošení podprsenky bolí.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz