Hubnoucí prádlo vám pomůže získat svou původní postavu

Moderní spodní prádlo vám může dopomoci nejen s tvarováním postavy, ale i se samotným hubnutím. Moderní technologie vyrábí nové materiály, které dokáží tělo zbavit tuku i celulitidy. Jak je to možné? 

Tajemství hubnoucího prádla

Materiál, který je dále zpracován do podoby kalhot nebo šortek s prodlouženou nohavičkou, je obohacený o kofeinem, retinolem, mastnými kyselinami, aloe verou, vitamínem E a vitamínem A. 

Prádlo funguje i jako stahovací prádlo, které vám mimo jiné také vaši postavu tvaruje. Je vyrobeno z přírodního vlákna, jež je obohaceno o různé látky. Jde o látky, které podporují funkčnost lymfatického oběhu. Podporují rychlejší spalování tuků a tím podporují tvarování postavy a napomáhají lidem hubnout. Ale i když vám prádlo zpevní dané partie, vyhladí vám to pokožku a zlepší mikrocirkulaci pokožky, neobejde se to ani bez cvičení neobejde. Ty jsou do vláken zasazeny v podobě nano technologie, přičemž mají podobu mikro kapslí. 

Hubnoucí prádlo je radost nosit

Hubnoucí prádlo je vyrobeno z příjemné, tenké a lehké látky, která je dobře prodyšná. Prádlo dobře pohlcuje pot. Prádlo není určeno pouze ženám, existuje i prádlo, které je určeno pro muže. Hubnoucí prádlo musí dokonale přiléhat k pokožce, udržovat si tvarovou stálost. 

Průzkumy prokázaly, že hubnoucí prádlo není blaf

Průzkumy prokázaly, že dvouměsíční nošení tohoto prádla dokáže zmenšit obvod boků a stehen až o 2,5 cm. V 75% dojde ke zlepšení také v případech celulitidy. V 85% případů došlo i ke zpevnění pokožky a mikrooběhu. 

 Hubnoucí prádlo se obléká pod jakékoliv oblečení, pokud však chcete dosáhnout toho největšího efektu, oblečte si ho pod sportovní oblečení a pohybujte se v něm. Nemusíte zuřivě sportovat, stačí, když jen uklízíte, nebo chodíte. 

Nabídku hubnoucího a stahovacího prádla hledejte u nás v internetovém obchodu Luxusnipradlo.cz

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz