Hitem tohoto roku jsou květinové vzory!

Možná jste si toho již všimly, hitem tohoto roku jsou květinové vzory. Na scéně se ve větším množství objevily již vloni a letos se jejich výskyt ještě navýšil. V létě je pak můžete vidět doslova všude a můžeme říct, že nezmizí ani na podzim. 

Květinové motivy v létě

V létě se na oděvech objevují pestrobarevné variace květinových potisků. Výrazné motivy se zpravidla objevují na světlém podkladu. Letos to však není pravidlem, protože se často objevují i na temně modrém a zeleném podkladu. Na scéně se objevily nejen luční květiny, ale i tropická džungle a zelené exotické listí. 

Květinové motivy v chladnějším ročním období

S klesající teplotou se budou květinové potisky měnit. Potisk již není tak výrazný, jak tomu bývá v létě. K vidění jsou spíše drobné kvítky a listky na tlumených podkladech. Výraznou květinou v jakémkoliv ročním období je růže. V době, kdy léto přechází do podzimu, si můžete obléct oblečení, kde je potisk na bílém, béžovém, vínovém, krémovém, červeném, hořčicovém nebo starorůžovém podkladu.

Co se bude nosit? 

V létě se budou nosit především šaty, sukně, topy a halenky. Kromě nich se budou nově nosit i květinové overal, šortky i dlouhé letní kalhoty

V jiných roční chobdobích se květinové potisky přemístí i na košile, boty, saka,  bundy i kabáty

Na co byste při jejich nošení měli myslet? 

Květinové vzory jsou velmi výrazným prvkem, který bude v celém outfitu dominovat. Dejte si pozor na to, jaké další kousky oblečení si k nim vyberete. Nesmí se totiž příliš míchat. 

Měli byste taky vědět, že květinové potisky na kalhotách opticky přidávají kila navíc. Nemohou si je proto dovolit všechny ženy. Květinové vzory vypadají nejlépe na šatech, sukních a halenkách.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz