Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Historie pánského spodního prádla

22.03.2023 00:00:00

O podprsenkách toho bylo napsáno již mnoho, ale kde se tu vzalo pánské spodní prádlo?  Jeho kořeny je nutné hledat ve starověku. Už tehdy lidé nosili pod šaty ještě jednu vrstvu oděvu, a to aby se zahřáli, ale také, aby je svrchní hrubší oděv tolik nedřel. Spodní vrstva také fungovala jako účinná bariéra, která chránila svrchní oděv před propocením, tedy zničením a opotřebováním. Do prádla jaké známe dnes, však mělo daleko. Ke změně došlo v průběhu průmyslové revoluce v 18. století, kdy byly vynalezeny stroje na výrobu bavlny. Ve dvacátém století se pak objevily i další materiály. Dnes si muži mohou vybírat mezi slipy, trenkami a boxerkami. 

Čím se vyznačuje soudobé pánské spodní prádlo? 

Pánské spodní prádlo může být s různě dlouhou nohavičkou, ale i bez nohaviček, z pružného materiálu, který obepíná tělo. Střihy, které najdete u spodního prádla, najdete i u plavek. 

Jako první tu byly trenky

Trenky patří dnes již mezi klasiku. Takový klasický kousek, který by neměl chybět v žádném prádelníku. Něco jako klasický bílý nátělník. I ony si však prošly svým vývojem. Tak třeba v roce 1925 získaly širší pružný pas, které trenýrkám umožnily, aby se udržely na svém místě. Na počátku druhé světové války se jim rozšířily nohavice. Dříve šlo o rovné “trubky”, nyní se postupně rozšířily. Jako první je nosili vojáci z US ARMY. Oblíbili si je i žokejové. 

Skutečný boom pánského prádla však začal až po válce. Objevují se nové materiály, nové barvy a nové střihy.  V této době se zrodily boxerky.

Nejoblíbenější jsou boxerky

Boxerky velmi rychle získaly na oblibě pro svou pohodlnost. Netísní a nikde neškrtí na rozdíl od slipů. Nikde se nehromadí látka, jak to bývá zase u klasických trenýrek. Vybrat si tak můžete z boxerek vyrobených z různých materiálů. 

Mnoho mužů nad padesát let si zvyklo nosit slipy

Ty jsou aktuálně opět v módě, avšak nejsou zrovna tou nejzdravější volbou. Mnoho výzkumů prokázalo, že nošení slipů mužům vůbec neprospívá. Je tomu tak především kvůli teplotě a tlaku na genitálie, které vedou ke zvýšenému riziku rakoviny. Klesá díky nim i kvalita spermií, tedy plodnost a díky teplu a vlhkosti jsou i více ohroženi plísňovými a bakteriálními infekcemi. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz