Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Fakta o podprsence, o nichž jste nevěděli

27.02.2023 00:00:00

Myslíte si, že o podprsenkách víte všechno? Máme pro vás pár faktů, které vás možná přesvědčí o tom, že o nich ve skutečnosti víte mnohem méně, než jste si původně mysleli. 

 

 1. Průměrná žena vlastní zhruba 9 podprsenek, ale pravidelně jich nosí pouze 6.
 2. Prodej podprsenek tvoří 55,5% globálního trhu s dámským spodním prádlem. Za podprsenky ženy na celém světě každý rok utratí na 16 miliard dolarů. V přepočtu na kusy jde přibližně o 1596 milionů podprsenek. Světový trh s kalhotkami představuje 33,5%, kdy ženy každý rok za kalhotky utratí takřka 10 miliard dolarů. Podle všeho se každý rok prodá na 5260 milionů kalhotek. 
 3. Slovo podprsenka se na scéně vůbec poprvé objevilo v časopise Vogue v roce 1907.
 4. Průměrná velikost poprsí se za posledních 15 let zvětšila z 34B na 36C. Tato velikost patří k nejžádanějším a nejoblíbenějším. 
 5. 27% žen přiznává, že jejich častou motivací pro nákup oblečení byla špatná podprsenka
 6. Průměrná push-up podprsenka stojí zhruba 30 dolarů, čili circa 1000 korun. To ukazuje, že push-up podprsenky jsou levnější než průměrná cena braleek, které jsou průměrně o stovku dražší. 
 7. Podle světových průzkumů je nejoblíbenějším maloobchodním prodejcem podprsenek na světě H&M. Za ním jsou pak MARKS&SPENCER a INTIMISSIMI.
 8. Oblečení podobné podprsenkám pochází ze 14. století před naším letopočtem. Používaly je tehdy atletky z Minojské civilizace při závodech.  
 9. Některé podprsenky se skládají z ohromného množství částí. Ty nejkomplikovanější může tvořit dokonce až 40 dílů. Spojeno je to s velmi komplikovaným kompletováním. 
 10. Největší podprsenka, která byla kdy vytvořena, byla pro Světový den rakoviny. Vážila neuvěřitelných 90 kilogramů čtverečních a pokrývala 375 metrů čtverečních. 
 11. Nejdražší podprsenkou na světě je Heavenly star bra, kterou vytvořila v roce 2001 VICTORIA’S SECRET. Má hodnotu 12,5 milionu dolarů a zdobí ji na 1200 růžových safírů a 90 karátový diamant. 
 12. Věděli jste, že Mark Twain vymyslel zapínací sponu do podprsenky? Vážně, má na to dokonce i patent. 
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz