Erotické vychytávky pod stromeček - hit nebo ten největší propadák

Vánoce se k nám blíží neuvěřitelným tempem a ještě dříve, než zasednete k slavnostní večeři, je nutné se zamyslet na dárky pro každého. Pořídili jste bezpečné dárky? A co kdyby jste kromě knih, oblečení a kosmetiky darovali i něco méně obvyklého, třeba něco lehce peprného. Váháte, zda erotické vychytávky jsou skutečně tím pravým dárkem? Jsou!

 

Erotické vychytávky jsou stále v módě. Kupují je ti, co jsou spolu teprve krátce, i ti, co jsou spolu již dlouhý čas. Tyto věci zpestřují sexuální život a pomáhají vymanit z rutiny. 

Pokud se rozhodnete pro takový dárek, není zrovna ideální schovat ho pod stromeček, aby ho partnerka rozbalovala před dětmi nebo svými rodiči. Jistě nechcete, aby krajkové spodní prádlo viděla vaše tchyně nebo se  na něj začalo ptát zvídavé dítě. Takový nález by vzbudil sice emoce, avšak rozhodně ne pozitivní. Buďte proto diskrétní. A pamatujte, že po štědrovečerní večeři není vhodné ukazovat erotické gadgety. Některé dírečky  na vás počkají zcela bez problémů v ložnici. 

Jaké erotické gadgety nadělit? 

To, že někdo má rád sex, ještě neznamená, že bude mít radost, když pod stromečkem najde nějaké erotické prádlo. Někdo může být dokonce i uražen. Respektujte proto při vymýšlení vánočních dárků pocity druhé strany a naslouchejte jejich potřebám. Vždy se můžete zeptat, co si o tom myslí a co na to říká. Pro někoho je přijatelná noční košilka, pro někoho jiného krajkové prádlo, pro dalšího klidně i erotické prádlo nebo klidně i nějaká ta erotická vychytávka. Nemyslete při výběru dárku na sebe. To, že o něčem sníte vy, neznamená, že s tím bude spokojený partner. Dáváte dárek jemu, ne sobě. Ujistěte se, zda jí skutečně spodní prádlo udělá radost nebo by dala přednost třeba nějaké kuchařské vychytávce.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz