Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Elektrická koloběžka - víte, jakou si vybrat?

08.12.2022 00:00:00

Stále více lidí v poslední době vyhledává moderní dvoukolky. Jde především o elektrokoloběžky. V nabídce jsou jak elektrické městské koloběžky, tak i dvoukolky vybavené sedlem nebo ty určené pro jízdu v terénu. Před konečným rozhodnutím o koupi však stojí za to vše předem analyzovat. 

 

Při výběru elektrokoloběžky je nutné předem určit, kdo ji bude používat, jestli dítě nebo dospělý. Dívat byste se měli i na její nosnost. Dospělý potřebuje nosnost alespoň 100 kg. Pro děti jsou určené koloběžky do 50 až 70 kg. 

Váha koloběžky 

Dalším parametrem je její hmotnost. Její nostnost totiž obvykle není v přímé úměře s její váhou. Nejlehčí elektrické koloběžky váží zhruba 6-7 kg, ale existují koloběžky, které mají i 15 kilo. Jejich váha je důležitá hlavně pro jejich přepravu vlakem nebo autobusem. 

 

Dále se dívejte na poměr rychlost a výkon

Průměrný výkon elektrokoloběžek je 250 W, ale jsou i slabší kousky. Nejběžnější rychlost je pak cca 20 km a maximální rychlost se pak u těch tradičních pohybuje okolo 25 km za hodinu. Ostatně, větší rychlost ani předpisy nedovolují. Rychlejší jízda je navíc spojena s problematickým ovládáním koloběžky, což je obzvlášť špatné, když potřebujete rychle reagovat, abyste se vyhnuli kolizi. V neposlední řadě, rychlejší jízda je spojena i s rychlejším vybíjením baterie a sníženým dojezdem. Pokud by tedy měla být koloběžka určena pro dítě, vyhněte se těm s nejvyšším výkonem. 

 

O baterii

Výrobci poměrně často používají články LG s kapacitou 4,4 Ah, což představuje jakýsi standard, jsou ale i větší baterie. Nabíjení takových článků pak trvá 2 až 6 hodin. 

 

Doplňková výbava

Při výběru může rozhodnout i doplňkové vybavení koloběžky, protože některé jsou doplněny o osvětlení, ovládací panel, elektronické brzdy a podobně. 

Městské elektrokoloběžky

Městské elektrokoloběžky mají pevnou konstrukci a jednoduché ovládání. Jde o dvoukolky, které umožňují pohodlnou a bezpečnou jízdu ve městech. Koloběžky mají velký displej, který přináší informace o vyvíjené rychlosti, stavu baterie a jízdním režimu. Pro větší komfort z jízdy jsou ideální ty se sedlem. Ty jsou ostatně ideální tam, kde chcete získat pohodlnější pozici při trochu delší jízdě. 

 

Terénní elektrické koloběžky 

Pokud hledáte něco do terénu, vedle kol tu jsou i terénní elektrické koloběžky. Jsou vybavené pevnými tlumiči. Některé z nich dokáží na jedno nabití baterie urazit i 90 kilometrovou vzdálenost při rychlosti 65 kilometrů za hodinu. Jsou určeny pro náročné uživatele, kteří oceňují dynamickou jízdu a zdolávání náročných cest v horách a lesních komplexech. Mají spolehlivý systém odpružení a odolnou konstrukci proti mechanickému poškození. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz