Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Džíny zabíjí tepláky

08.02.2023 00:00:00

I když se aktuálně udává, že za bankrot firem vyrábějících džíny může koronavir, ve skutečnosti je pravda někde jinde. Je sice možné, že koronavir situaci uspíšil, ale produkce riflí upadá již několik let. 

 

Již několik let se zavírají firmy, které rifle vyrábějí. Krach za sebou mají i tak známé značky jako Calvin Klein (2016) nebo třeba Diesel (v roce 2018). Letos finanční problémy má i slavný výrobce Levisek. 

Co za to může? 

Koronavirus jistě celé situaci neprospěl, a to z mnoha důvodů. Nebyla potřeba nakupovat a když už, tak se kupovalo oblečení na doma nebo na cvičení, což jsou ponejvíce tepláky. Tepláky však džíny ze scény vytlačují již několik let, nikoliv jen pár měsíců. Může za to skutečnost, že mladším ročníkům tepláky přijdou mnohem pohodlnější, milují sportovní módu a tak je zařadili do svého každodenního šatníku. Nemusí u nich tolik přemýšlet s dalším oblékáním. Jsou mnohem levnější a na trhu je pestrá nabídka těch nejrůznějších tepláků. 

Džíny jsou neekologické

Ohromným negativem je to, že výroba jedněch riflí je ohromně neekologická. Na jedny takové rifle totiž potřebujete 10 000 litrů vody. Už když vezmeme v potaz pěstování samotné bavlny. Ta je velmi žíznivá. K tomu, abyste získali jeden kilogram bavlny, potřebujete zhruba 10 000 litrů vody. Málokdo však ví, že produkce bavlny se aktuálně řadí k těm nejvíce znečišťujícím odvětvím na světě. Výroba riflí přitom pojme až 35% z celosvětové produkce bavlny. Další vodu výroba spotřebuje při barvení. Kromě toho přírodu znečišťuje chemikáliemi. Nejškodlivějším procesem vůbec je bělení nebo odbarvování, které spotřebuje nejenže další ohromné množství vody, ale i dost agresivní chemikálie.To je nejenže nehospodárné, ale i neekologické. 

Výroba džínů může být šetrná 

Budoucností pro džíny jsou moderní technologie, které mění nejen pěstování bavlny, ale i výrobu a zpracování denimu. Dostupné jsou tak džíny z organické bavlny. K barvení se užívají přírodní barviva, přičemž k barvení dochází s pomocí laseru.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz