Džíny v roce 2020

Bez džín se neobejdeme ani tento rok. Nutno však říct, že co se střihů týče, tak si to skutečně s riflemi užijeme. Do módy se totiž vrací neuvěřitelné množství střihů a druhů kalhot. 

 

Nosit se již nebudou jen skinny jeans nebo boyfriendy, nosit se toho bude mnohem, mnohem více. Do módy se opět navrátily kalhoty s vysokým pasem, lampasy, ⅞ délkou nohavic a letos dokonce i mrkváče. 

Mrkváče 

Mrkváče patří k retro kouskům inspirovaných osmdesátými léty minulého století. Kalhoty sice mnohdy ženám nesluší, ale dokáží vykouzlit dokonalou siluetu osmdesátek. Takže až je uvidíte na ramínku v obchodech, nezapomeňte si je vyzkoušet, zda nebudou slušet zrovna vám. 

Džíny s předními švy

Další takové retro kalhoty, které se nosily prozměnu v devadesátých letech, jsou rifle s předními švy. Jsou to vintage kousky, které vypadají jako by byly sešité z nějakých starších obnošených kousků. 

Boot-cut

Džíny střižené ve stylu Boot-cut jsou inspirované pro změnu sedmdesátými léty minulého století. Jde o dlouhé kalhoty s dole rozšířenou nohavicemi. Tento střih velmi rády nosí Francouzky. 

Skinny

I letošní rok se budou nosit úzké nohavice. Nevěřte tvrzení, že už jsou dávno z módy vyšlé, není to pravda. Jsou to asi nejslušivější kalhoty, ty hned tak z módy nevyjdou. Jsou navíc i ohromně praktické. Sluší takřka každé postavě.

Roztrhané

I tento rok se na scéně objeví roztrhané džíny. A nutno říct, že s doopravdy velkými dírami. Kombinovat se budou přitom s elegantními vršky. 

Široké

Dalšími retro džínami jsou ty s širokými nohavicemi. Na první pohled připomínají monterky, ale také tepláky. 

Lacláče

No a nakonec tu máme lacláče. Ty se tu v různé velikosti objevovaly i v předešlých letech, a chybět nebudou ani letos. Půjde o styl inspirovaný devadesátkami. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz