Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Dějiny korzetů

28.09.2021 00:00:00

Korzety se na scéně objevily někdy v šestnáctém století. V reálu se zdá, že podobný oděv se už nosil 1600 let před naším letopočtem. Dokazuje to soška Hadí bohyně z Knosského paláce na Krétě. 

O korzetu

Pojmenování tohoto kousku spodního prádla pochází ze starofrancouzského cors, což je v překladu zdrobnělina těla. Toto slovo pak pochází z latinského sorpus, což je tělo. Korzet se pak začal objevovat i v jiných starověkých kulturách, čili v Řecku a třeba také i v Egyptě. Dokonce v té době rovněž existoval i mužský korzet. Ve starém Římě takový korzet byl považován za luxus. Nemohl jej nosit jen tak někdo. Nebyl určený pro chudinu. Považovali to za něco vznešeného. Nosit ho proto mohl jen ten, kdo byl vysoko nad chudinou.

Korzet v průběhu věků

 • Ve 13. až 14. století se nosil tzv. surcot, který se vyznačoval tím, že šlo o dlouhou suknici sešněrovanou na bocích. Je vytvarována přesně na tělo. Pod ním se nosilo cotte. Karel V. ho zakázal.
 •  Ve 14. století se na jeho výrobu začaly používat brokát hedvábí a samet. V té době vznikl první vyztužený korzet. Vyrobili ho v Itálii. Se železnou výztuží byl vyroben v roce 1556. 
 • V 16. století, na francouzském dvoře, za Kateřiny Medicejské se striktně nosila korzetová móda. Bylo to proto, že neměla prsa a nechtěla, aby ženy kolem ní měla velké poprsí. Nutila stahovat i těhotné a to až na 33 centimetrů. 
 • Jen málokdy korzet plnil ortopedickou funkci. 
 • Došlo oddělení vrchní části od sukně, což umožnilo ještě více korzet stáhnout. 
 • Nejprve se používaly dřevěné kostice a následně pak železné.
 • Časem se korzety stávaly zdobnější a zdobnější. 
 • V 17. století bylo zapotřebí šetřit s látkou a tak se objevily výztuže, které se daly vyměnit. Někdy v nich měly i dýku, aby se jí mohly ochránit před nepřáteli. Ludvík XIV. pak korzety vrátil do luxusu. Výztuže se s začaly užívat z velrybí kosti. Šněrovaly se po stranách i vepředu. 
 • Za rokoka korzety sahaly do pasu a měly hluboký dekolt. 
 • V renesanci se korzety nosily z důvodu cudnosti, v rokoku pro koketerii. 
 • Za Napoleona se začaly nosit bavlněné korzety, které byly velmi pohodlné a vytvářely přirozené ženské křivky. Dovolit si to však mohly ženy s dokonalou postavou. 
 • Korzet se šněrováním vzadu vynalezla Jean Julien Rosslin v polovině 19. století. V té době se korzety vyztužovaly nekvalitní ocelí která praskala a často i zraňovala. V té době ty nejlepší korzety  vyráběla firma Thompson. 
 • Na počátku minulého století se začaly korzety zjednodušovat. Stávaly se volnější. 
 • V roce 1930 skončila jeho éra, nahradila ho podprsenka
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz