Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Dámská taška do tělocvičny, jakou koupit?

23.11.2022 00:00:00

Kromě láhve s vodou, ručníku, vhodné obuvi a sportovního oblečení, k cvičení v posilovně potřebujete i praktickou tašku, v níž ony věci budete nosit. Samozřejmě, můžete to nosit i ve větší plátěnce nebo v batohu, ale dámská sportovní taška je prostě to nejpohodlnější řešení. Na co si dát při jejím výběru pozor? Poradíme vám. 

 

Proč se vyplatí mít do posilovny speciální sportovní tašku? 

Při zvažování nákupu sportovní tašky, se z hlediska kapacity ukazuje, že stačí každodenní univerzální batoh. Dobře, když tedy je tomu takhle, proč tedy kupovat nějakou další speciální tašku? Hlavním argumentem je hygiena. Do tašky totiž bude dávány propocené oblečení a boty. A na rozdíl od běžných batohů se tyto sportovní tašky snadněji čistí a mají i řadu chytrých řešení vymyšlených tak, aby byly perfektní pro využití na tréninku. Mají různě integrované praktické kapsy, které chrání jednotlivé věci v tašce. 

Na co si tedy dát pozor při nákupu sportovní tašky? 

První věcí, kterou při výběru sportovní tašky musíte zvážit, je její kapacita. Ta je diktována množstvím věcí, které si budete na trénink brát. Zásada čím více, tím lépe v tomto případě nemusí fungovat. Velká a z větší části prázdná taška bude nepohodlná. Dále je nutné se při výběru všímejte její funkčnosti. Kolik různých věcí si se sebou na trénink nosíte. Máte se sebou spoustu drobností? asi oceníte taška s kapsami, díky nim budete mít vše uspořádané a vše snadno najdete. Za pozornost stojí i to, zda má kapsu na boty. To totiž umožňuje oddělit propocenou obuv od zbytku věcí. Nejlepším řešením pro nosné popruhy je dvojitý nosný systém, který má rozloženou váhu a nezařezává se do těla a pak by měla mít i dva popruhy pro nošení v ruce. Popruh na rameno by pak měl být nastavitelný. Sportovní tašky by měly být v ideálním případě vytvořeny z lehkého, ale také i extrémně odolného materiálu, který je lehký, ale unese veškeré sportovní vybavení. Dobrá odolnost vůči oděru není vůbec od věci, stejně jako i vůči namočení. Posledním a nejméně důležitým bodem je pak její vzhled, což obvykle bývá ale chybně dáváno jako to nejdůležitější. Nicméně, dneska už i dámské sportovní tašky jsou velmi pěkné a existují i elegantní kousky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz