Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Cvičení s popruhy tak, abyste si zpevnili břicho

08.10.2022 00:00:00

Cviky na břicho s elastickými pásy jsou ideální pro zpevnění a zvýšení svalové vytrvalosti. Troufáte si je zařadit do své rutiny? Máme pro vás tipy na cvičení. 

 

Cvičení s malými činkami vám může pomoci posílit břišní svaly. Nicméně pružné gumové pásky vám umožní získat podobné výsledky bez nutnosti používání závaží. Jejich velkou výhodou je rovněž i to, že nejsou těžké, nezaberou příliš místa a můžete si je vzít proto se sebou i na dovolenou. 

Opravdu to funguje

I když stále hodně lidí o gumových páscích pochybuje, Journal of Physical Therapy Science zjistil, že trénink s elastickými pásy pomáhá zlepšit rovnováhu, stabilitu, zlepšuje funkci chůze a flexibilitu. Způsobuje rovněž i větší nervosvalovou únavu než cvičení s izometrickými kontrakcemi. 

 

Měli byste vědět, že vaše břicho hraje zásadní roli při držení těla, podpoře střev, procesu výdechu, močení a u dalších funkcí. Jeho posilováním zvyšujete svalovou vytrvalost, estetiku a celkovou pohodu. I když existuje mnoho cvičení, jak toho dosáhnout, to s elastickými pásy se stalo v posledních letech velmi populární kvůli své praktičnosti. Můžete ho provádět kdekoliv a nic víc k němu nepotřebujete. 

Cvičení s popruhy s efektem mrtvého tahu

Jednou ze způsobů cvičení s elastickými pásy je tzv. mrtvý tah. Obvykle se provádí s činkami, ale provést ho můžete i s pásy. Jde o ideální metodu, s níž můžete zvýšit svou svalovou sílu a zhubnout. I když ve velké míře působí na svaly ve spodní části těla, prospívá i oblasti břicha a beder. 

  1. Vzpřímený postoj s nohama rozkročenýma na šíři boků a elastickým pásem omotaným okolo chodidel. Vezměte jeden konec pásky do ruky a utáhněte pruh na to správné místo. Ohnutím spodní části zad se předkloňte v pase a kolenou. Udržujte hrudník zvednutý a narovnejte horní část zad s hlavou směřující dopředu. Potom zvedněte trup a pokračujte v utahování popruhu. Proveďte 10 až 12 opakování. 
  2. Postavte se s nohama rozkročenýma na šířku boků. Omotejte pás okolo pravé nohy a druhý konec držte v levé ruce. Přeneste váhu na pravou nohu, ohněte potom boky, předkloňte se tak, aby byla vaše narovnaná levá noha natažená dozadu. Když je váš hrudník rovnoběžně se zemí, zatáhněte za elastický pás a posunete levý loket dozadu a držte ho blízko vaší strany. Natáhněte paži a poté se vraťte do výchozí pozice. Proveďte asi 10 nebo 12 opakování.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz