Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Cvičební lavice - druhy, výhody a doporučená cvičení

07.11.2022 00:00:00

Cvičební lavice je sportovní náčiní, které nesmí chybět v žádné posilovně, a to ani v té domácí. Víte, jaká kritéria by měla splňovat? Víte, jak si vybrat tu správnou cvičební lavici do své vlastní posilovny? Poradíme vám. 

 

Oblíbené typy cvičebních lavic

Pořídit si můžete rovnou lavici na cvičení, šikmou lavici na kliky, polohovatelnou lavici nebo také lavici s činkami. Každá má ale svá pozitiva i negativa. 

Rovné a šikmé lavice

Nejzákladnějším modelem cvičební lavice jsou tyto jednoduché typy, které jsou buď jen nahoře, nebo dole. Rovná nemá žádné ohyby a je umístěna rovnoběžně s podlahou. Je ideální pro ty, kteří s cvičením teprve začínají. Šikmá lavice na kliky umožní zase rozvíjet jak svaly na hrudníku, tak i na břiše. Díky několika úrovním nastavení si můžete zvolit úhel sklonu plochy, o níž se při cvičení opíráte. Má pohodlné rukojeti, za něž si můžete při cvičení zavěsit nohy, díky čemuž budou vaše kliky snazší a efektivnější než když byste je dělali na podlaze bez použití specializovaného náčiní. 

Nastavitelná lavice a lavice s činkami 

Podobné vlastnosti, jako výše uvedená cvičební lavice, má i polohovatelná lavice, kterou je možné považovat za kombinaci rovné a šikmé lavice. Používáním této lavice si můžete nastavit úhel opěradla, čímž si můžete usnadnit procvičení celé řady oblastí svalů. Lavička s činkou má stojan, kam můžete tyč se zátěží položit. Díky odolnému spojení s lavicí najde činka vždy stabilní oporu, což je zárukou bezpečnosti, u níž se nemusíte bát, že vám sklouzne a přimáčkne vás. 

Příslušenství pro cvičební lavice

  • Butterfly, čili náčiní, s nímž můžete cvičit ruce a paže s opěrou zad vsedě. 
  • Kladka pak umožňuje přitahovat závaží a trénovat paže 
  • Předkopávání, zakopávání a unožování slouží k posilování nohou. 

Na co si při nákupu cvičební lavice dát pozor? 

Dejte si pozor na to, co ovlivňuje její univerzálnost. Nejprve si ověřte možnosti nastavení opěrky a sedáku. Některé lavice se skládají jen za použití pár pohybů. To je ideální tam, kde je málo místa a budete ji po každém cvičení skládat. Tréninková lavice musí být stabilní. Vyrobená by proto měla být z pevných materiálů. Vyplatí se zkontrolovat i její maximální nosnost. Pozor, pamatujte, že nejde pouze o vás, ale také o váhu činky. Vše dohromady. Ověřte si i to, z jakého materiálu je vyrobeno čalounění. Svou pozornost věnujte i drobnostem, které by však mohly poškrábat podlahu. Konce nohou lavice by měly být proto také zajištěny. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz