Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Curling, vše, co potřebujete vědět o tomhle sportu

11.10.2022 00:00:00

Curling je zimní sport, který vzbudil na letošní zimní olympiádě hotové pozdvižení. A nutno říct, že si získal srdce řady z nás. Tento zimní sport můžete zkusit i vy, je totiž pro každého. Chcete o něm zjistit více? Tak čtěte dál. 

 

Je sice jaro a curling je zimním sportem, díky zimním stadionům je však i tento pojem dneska relativní. Curling je sport, který vyžaduje trochu síly a dovednosti, stejně jako i dost přesnosti a strategii. Ne nadarmo se této hře také říká, že to jsou zimní šachy. 

 

O curlingu

Kde se vzal název tohoto sportu neexistuje shoda. Nicméně, většina zdrojů se shoduje, že začal ve Skotsku. Předpokládá se, že tomu tak bylo někdy na začátku 16. století, protože právě z té doby pochází vůbec první dochovaný curlingový kámen s vyrytým datem 1511. První písemná zmínka však pochází až z roku 1540. Objevuje se dokonce i na obrazech vlámského malíře Pietera Brueghela staršího. Kdysi se curling hrál na zamrzlém jezeře nebo rybníku. První profesionální dráha byla postavena v roce 1716 v Kilsyth Curling Clubu. Váha kamenů se pohybovala od 2 do 10 kilogramů. 

Jak na curling? 

Curling se provozuje na úzkém obdélníkovém hřišti o velikosti 45x4,5 metru. Stojí na něm proti sobě celkem 4 hráči, dva týmy po dvou hráčích. V každém kole se háže 8 kamenů, čili 2 na hráče. Po odhození si přitom můžete pomoci koštětem, abyste upravili dráhu kamene. Úkolem hráče je posouvat soupeřovy kameny tak, aby vaše vlastní kameny byly co nejblíže středu na druhém konci dráhy. Kameny se hází postupně, střídavě. Hra se hraje v několika kolech.  Zápas pak může trvat 8 až 10 kol. 

Ke curlingu potřebujete 

V prvé řadě kameny vyrobené z masivní žuly ve dvou sadách po čtyřech kamenech různé barvy. Vedle kamenů o hmotnosti zhruba 20 kilo potřebujete také kartáč, jímž se zametá povrch, po kterém kameny kloužou a pomáhá jim při pohybu, rychlostí a směrování. Dále pak potřebujete i posuvník, což je speciální vrstva teflonu, která je umístěna pod botami hráče, aby snadno klouzala po ledu. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz