Co o vás prozradí kalhotky

Možná jste si to doposud neuvědomaly, ale výběr spodního prádla dost vypovídá o vašem charakteru. Kalhotky sice nejsou normálně vidět, ale o to více o vás prozradí, když jste donuceny sundat svrchní oblečení. 

Každá žena má ve svém prádelníku  mnoho různých kalhotek, které se od sebe liší barvou, střihy, vzory i ozdobami. I přes tuto skutečnost, si žena obléká ponejvíce ty, které si oblíbila. A právě tyto kalhotky o ženě mnoho prozradí. 

Milovnice svůdných brazilek 

Ženy, jež si oblíbily kalhotky s obnažující polovinu pozadí, si jsou vědomy svého sex-appealu a nestydí se porvokovat svými sexy křivkami. Velkou výhodou těchto kalhotek je to, že jsou pohodlné. 

Nositelky klasických kalhotek 

Nositelky klasického prádla o sobě vypovídají, že na prvním místě mají komfort a praktickou stránku. Tyto ženy jen stěží něco překvapí, vše mají pod kontrolou. Jste spolehlivé, organizačně schopné a bystré. 

Ženy, které nosí tanga

Ženy, které nosí tanga jsou svobodomyslné a rády zkouší nové věci. Do všeho se vrhají po hlavě, možná i trochu bez rozmyslu. Bývají nestálé, ale milují, mají skvělý smysl pro humor a rády provokují. 

Ženy s francouzskými kalhotkami

Francouzské kalhotky vynikají svouelegancí a svůdností. Nosí je ženy charismatické, šarmantní a přirozeně svůdné. Nejsou žádnou snadnou kořistí. Muže ráda přivádí k šílenství. Ráda si však uchovává jisté tajemství. Umí si říct o to, co chce. 

Krajkové kalhotky 

Krajkové kalhotky preferují ženy, které si potrpí na luxusu. Kromě toho si také umí užít kvalitu i sílu okamžiku. Velmi rády je nosí ženy úřednice do práce pod strohými kostýmy. 

Nohavičkové kalhotky

Nohavičkové kalhotky nosí ženy, které jsou silné osobnosti. Jsou často divoké, rázné, praktické a mají ohromný organizační talent. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz