Co nosit pod košilí?

Existují poměrně obšírné debaty, zda pod košilí něco nosit a když už ano, tak co. To, jak nosit košili není zase tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo zdát. I ona má svá pravidla. 

 

V případě formálních košilí je zapotřebí, aby pod takovou košilí byl nátělník. Tričko zde není tou nejlepší volbou. V případě méně formálního nošení je vhodné mít pod košilí tričko, ideálně s krátkým rukávem. A když jde o běžné nošení košilí, tak zde je to na každém muži, co je mu více příjemné a pohodlné. 

Proč nosit pod košilí tričko? 

Jedním z největších důvodů, proč nosit pod košilí tričko, je hygiena a druhým pak estetika. Vidět košili přilepenou na zádech a velké potní mapy nejsou nic příjemného. Nátělníky jsou sice oficiálně doporučovány k nošení pod formálními košilemi, v reálu  však nejsou ideálním řešením, protože nezabrání tvorbě map v podpaží. Řešením je nošení neviditelných triček, které se hodí i pod formální košili. Není totiž vůbec vidět a nejsou viditelné ani potné mapy, ani lidské tělo. 

Tričko=moderní řešení

Tričko s krátkými rukávy může skvěle vyřešit problém s potními mapami. Ony se sice dostanou na tričko, ale dál na košili pak už neprojdou, čili nejsou vidět. Také s tím souvisí i to, že pokud pod košilí nosíte tričko, košile vydrží déle. Stačí měnit pouze trička pod košilí a v neposlední řadě, košile díky tričku vypadá lépe a méně se mačká. 

Jaké tričko pod košili je to nejlepší? 

Pod tmavé košile se nosí černá trička a v těch ostatních by bylo dobré kdybyste sáhli po neviditelném tričku, v tom horším případě je ještě přijatelné bílé tričko. Neviditelné tričko je tělové barvy, má ploché švy, tenké okraje a vysoký výstřih. Není tedy absolutně viditelné pod světlou košilí. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz