Co nosit, když nevíte, co nosit

Stává se vám, že stojíte před skříní a nevíte přitom, co si vzít na sebe? Víte, že odborníci zjistili, že lidé tímto způsobem stráví až pět měsíců svého života? Takové přešlapování totiž trvá průměrně 12 minut. Děsivé nemyslíte? Pojďme se podívat na to, jak tuto nepříjemnou situaci řešit a co si na sebe obléct, když nevíte co. 

Základem řešení je čistka

Častým problémem tohoto konání je ztráta přehledu nad tím, co máte ve skříni. V takové skříni pak velmi rychle zapomenete na své nové kousky. Projděte si svůj šatník a zorganizujte si ho. Seřaďte si jej podle jednotlivých kousků a barev. Začněte od triček, topů, košil, svetrů, bund až po kabáty. Při této prohlídce a řazení oblečení se zbavte všeho, co vám nepadne a co jste na sobě neměly více než rok.  

Základním řešením je i jednoduchý outfit

Tím nejjednodušším řešením pro ukončení postávání před šatníkem je vytvoření si jednoduchého univerzálního outfitu. Takovým outfitem je kombinace trika, džínů, mikiny a tenisek. Toto oblečení je možné nosit po sedm dní v týdnu. Stačí jen, když obměníte jejich barvy. Tuto kombinaci ostatně preferuje 55% Čechů. Aby to nebyla úplná nuda, ozvláštit ho můžete drobnými doplňky, k nimž patří šátek, šála, kabelka, sluneční brýle, hodinky a šperky. 

Když je venku zima

Když je venku zima, přioblečte si sako, kabát, bundu, koženou bundu, bomber  nebo kardigan. S každým kouskem bude poměrně jednoduchý outfit vypadat úplně jinak. 

Sako a kabát dodají tomu, co máte na sobě více elegance. Kardigan působí sympaticky a uvolněně. Kožená bunda a bomber bunda zase stylově. 

 Nezapomeňte, že byste měly mít doma alespoň jedny bílé tenisky. Jejich výhodou je, že je můžete kombinovat s jakoukoliv barvou. Vůbec nejlépe uděláte, když si pořídíte takový typ tenisek, které budete moci nosit jak s kalhotami, taki se sukněmi a šaty.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz