Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Co nosily naše babičky

22.11.2021 00:00:00

Na ulicích naše babičky chodívaly výhradně v šatech a sukních, kalhoty (i když už mohly) volily minimálně. Elegantní způsob odívání převažoval. Dnes, abyste nějakou sukni pohledal, byť je pravda, že v posledních dvou letech se situace zlepšuje

V průběhu jednoho sta let móda ušla ohromný kus cesty. Čím se lišíme nejvíce? Asi tím, že ženy se nebály být ženami. Nebály se ani kožichů, které ze scény vytlačily milovníci zvířat. 

Před sto lety se na scéně objevily šaty zkrácené po kolena. Byla to výrazná proměna, protože ještě pár chvilek předtím bylo doslova nepřípustné, abyste vyšly v šatech nad kotníky. 

O deset let později se sukně sice zase prodloužily, ale na scéně se objevily nylonky, černá linka na víčku, první voděodolná řasenka a ženy se začaly odbarvovat. Staly se z nich platinové blondýny. 

Během druhé světové války to nebylo snadné. Ženy si obvykle šily z toho, co doma našly. Situace byla tak špatná, že k tomu klidně použily třeba závěs. Často přešívaly i pánské obleky. Na scéně se objevily korkové boty na klínku a baťovské dřeváčky. 

Padesátky narozdíl od celého světa, kde ženy začaly nosit bohaté sukně z barevných látek, u nás ženy začaly nosit galoše. V obchodech bylo málo látky i málo barev. 

V šedesátých letech k nám dorazily barevné tuniky, květované vzory, rozevláté košile, zvonové kalhoty a rukávy a různé korále. Vedle toho se nosily i áčkové šaty, kostýmy a hedvábné halenky. V těchto letech se objevila první minisukně a vysoké kozačky na podpatcích. 

V čem sportovaly naše babičky? 

O nějakém líbivém funkčním sportovním oblečení pro každý druh sportu si mohly tehdy jen nechat zdát. Přelomové bylo sportovní oblečení pro tenis, kdy se ve dvacátých letech minulého století objevily plisované sukně z bílého hedvábí, čelenky a pletené kabátky. Bylo to první dámské sportovní oblečení, které se po několika snahách v jiných odvětvích uchytily a nosí se dodnes. Teprve až po nich se ve třicátých letech objevily první lyžařské soupravy. 

Skutečný rozvoj dámského sportovního odívání nastal až po druhé světové válce, kdy došlo ke změně postavení žen i k výraznému rozvoji moderních technologií. Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz