Co je Braftting

Už jste někdy slyšely slovo Brafitting, jen nevíte, co si pod tím představit? Nutno říct, že i v této době většina žen přiznává, že si neumí vybrat ten správný typ podprsenky. A právě tomuto problému se věnuje Brafitting, nová služba, která vznikla před několika lety a která se snaží ženám pomoci. 

 

Co je přesně BraFitting? 

Brafitting představuje hledání té správné podprsenky, která bude ženě sedět velikostí, střihem i materiálem. Fitting je totiž krejčovský výraz pro zkoušku, u níž se posuzuje, zda šaty sedí a kde je třeba něco upravit. V případě podprsenek je to jejich zkoušení a hledání té správné velikosti a střihu. 

Jak takový Brafitting vypadá? 

Probíhá s kvalifikovanou odbornicí zvanou brafitterkou, s níž se zaměříte nejprve na zjištění té správné velikosti, která bývá mnohdy dost výrazně odlišná od té, co jste nosily doposud. Hodnotí se přitom i stav pokožky, pevnost a tvar prsou. Potom, co budete znát velikost, přijde na řadu střih. Každé poprsí je jinak tvarované, a proto potřebuje i jinak umístěné kostice. Nakonec si vyberete materiál a pak si vyzkoušíte různé podprsenky pro každou příležitost. 

Výhody Brafittingu

Účel konzultace je jediný - vybrat tu správnou podprsenku, která poskytne maximální pohodlí a zároveň i vylepší vzhled poprsí. Dokonale padnoucí dámské spodní prádlo zvedne a vyplní ňadra a dodá jim zdravý vzhled. Odhalí poprsí, díky čemuž se pas opticky zúží a postava získá lepší proporce. Správná podpora potom celkově ovlivní i vaše držení těla. Odlehčí se páteři, což vám umožní snadno udržet rovnou siluetu. Zapamatujte si, že neexistuje žádná dámská podprsenka, která by dokonale vyhovovala všem ženám. Výběr podprsenky by měl být rovněž přizpůsoben nejen vašemu vkusu, ale i vaší postavě.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz