Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Co dělat, když vás nošení podprsenky bolí

22.05.2023 07:00:00

 Podprsenky nemají ubližovat. Správně vybrané podprsenky jsou schopné unést a zvednou několik kilogramů, aniž byste si vůbec všimly, že je máte na sobě. Špatně vybrané prádlo vám však může zkazit celý den. Přinášíme vám malého rádce na řešení tohoto problému. 

Příliš malý obvod podrsenky

Aby nošení podprsenky nebolelo, měl by zadní popruh podprsenky těsně naléhat na trup. Neměl by se však ani zařezávat. Pokud je tlak příliš velký, zvolte větší objem podprsenky. To, že máte na pokožce po sundání podprsenky otisk, je normální, to se děje i v případě nošení kalhotek. Stopy by však v žádném případě neměly bolet a rozhodně by po dalších 15 až 30 minutách neměly ještě více naskočit. Pokud se tomu tak stane, i to je signál, že potřebujete podprsenku o větším obvodu. 

Kostice mezi prsy

Správné není ani to, když vás kostice bolestivě bodají. Pokud vás bodají ve středu, zkontrolujte, zda drát z kostice náhodou nevyjel. Jestli ano, přestaňte ji nosit nebo si nechte kostici opravit. Aby k poškození kostic nedocházelo, ujistěte se, že podprsenky perete a sušíte tak, jak byste měly, tedy v ochranných obalech na podprsenky a rozprostřené na rovné ploše na vzduchu. Jestliže je vše tak, jak má být a kostice vás přesto bodají, je možné, že máte těsně posazená prsa a potřebujete jiný střih podprsenky, která má střed níže. Pokud je vaše bolest spojená s tím, že se vaše prsa přelévají přes vrchol a kostice do nich strká, máte menší košíček, potřebujete větší podprsenku. Abyste podobným problémům předešly, při zkoušení vždy zkontrolujte, zda kostice mezi prsy přiléhá k hrudnímu koši. 

Vnější kostice

Kostice vám mohou ubližovat nejen mezi prsy, ale i na bocích pod pažemi. I zde to obvykle bývá spojeno s poškozením kostic. Vyskočit mohou i na této straně. Pokud ano, podprsenku sundejte a už ji nenoste. Můžete si ji také nechat opravit a poškozenou kostici vyměnit. Někdy však bolest mohou způsobovat příliš úzké dráty, které se kroutí a zabodávají do prsní tkáně. V těchto případech je vhodné zkusit podprsenku s většími košíčky a s širšími dráty. Pokud jsou kostice pro změnu příliš široké, mohou také příliš tlačit. V tom případě je lepší menší podprsenka s menším košíčkem a užšími dráty. 

Zařezávání ramínek

Zařezávání ramínek svědčí o tom, že mají příliš práce s tím, aby unesly vaše prsa. V reálu by měly nést jen 20% jejich váhy. Může tomu být tak proto, že slabý je obvod. Tenká jsou ramínka nebo máte menší košíčky. Na vině může být i to, že podprsenka je ušita z málo pevného materiálu, jenž vyžadují plnější ňadra. 

Bolí vás prsa? 

V mnoha případech bolest prsou s nošením podprsenky vůbec nesouvisí. Někdy se může stát, že za tím stojí příliš malé košíčky podprsenky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz