Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Co dělat, abyste se každý den více hýbali?

31.10.2023 08:00:00

Opět si slibujete, že začnete běhat, chodit do posilovny nebo fitness centra, ale po návratu z práce sníte jen o horké koupeli a pohodlné posteli? Nedělejte si velká předsevzetí, začněte s malými změnami ve svých návycích, díky nim se fyzická aktivita stane trvalou součástí vašeho rozvrhu. Poradíme vám, jak do svého denního harmonogramu propašovat trochu více pohybu a bez drahých permanentek, nutnosti vstávání za ranního rozbřesku, námahy a moření se v posilovně. 

Image by StockSnap from Pixabay

Začněte svůj den strečinkem 

Bojujete každé ráno se vstáváním z postele? Máme pro vás něco, co vás postaví na nohy lépe než kotel kafe - ranní strečink. Nemusíte u něj ani otevřít oči. Stačí, když se protáhnete pořádně v posteli. Natáhněte si své ruce i nohy co nejvíce můžete a potom také protáhněte hlavní svalové skupiny. Zvedněte narovnané nohy, přitáhněte pokrčená kolena k hrudi, pohybujte hlavou doprava a doleva a vnímejte, jak se vaše tělo protahuje, což přináší blaženou úlevu Po takové krátké rozcvičce ale hned nevyskakujte z postele. Nejprve se posaďte na jeho okraj, natáhněte ruce vysoko nahoru, poté se pomalu zvedněte a udělejte několik ohybů. 

Je to skvělý způsob, jak začít den, pomůže vám se probudit a rozpohybovat. Je to spojeno s celou řadou zdravotních výhod. Zlepšuje to třeba krevní oběh v celém těle, okysličuje tkáně a orgány, zvyšuje to pohyblivost kloubů zpevňuje šlachy, vazy a snižuje stres. 

Místo výtahu po schodech 

Vaší jedinou snahou během dne je běh k zavírajícímu výtahu? Změňte to, vyjděte schody. Nezačínejte ale tím, že půjdete rovnou do 10. patra. Nejprve si vyjděte jen jedno nebo dvě patra a pokud potřebujete výš, vyjeďte si výtahem do dalšího patra. Postupně si výšlap po schodech prodlužte. Nakonec se do posledního patra dostanete po svých a bez zadýchání. Chůze do schodů má brilantní vliv na svaly nohou a hýždí, které se každým krokem stávají štíhlejšími a pevnějšími. Na schody je nutné ale položit celé chodidlo nejen prsty. 

Nechte auto v garáži 

Pokud se tam, kam plánujete, dostanete pěšky, udělejte to, i když vás to bude stát nějaký čas navíc. Chůze je skvělý způsob, jak zlepšit svou kondici a zůstat zdravý. Díky pravidelné, intenzivní chůzi podpoříte své srdce a posílíte kosterní a kloubní systém a ochráníte se před osteoporózou. Pokud nemáte auto a jezdíte autobusem, zkuste místo toho jít na další zastávku pěšky. Čekání vám uběhne rychleji. Taky můžete vystoupit o několik zastávek dříve a vzdálenost můžete klidně i běhat. 

Cvičit můžete i u stolu 

Cvičit můžete i u stolu. Stačí jednoduché cviky. Protáhněte se, zatřeste hlavou, posuňte nohy pod stůl, udělejte pár ohybů. Vstaňte a projděte se. Tuto aktivitu využijte také při telefonování. Choďte u něj. Při vaření pak můžete třeba tančit. Tančit ostatně můžete také při úklidu. Má to uklidňující vliv a blahodárné to je i na psychické zdraví. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz