Buďte pěkně oblečené i doma

I když jste už dobrý rok zavření doma, neznamená to, že byste na sebe mohli kašlat. Roztrhané tepláky a vytahané tepláky vám příliš dobré nálady a optimismu nepřinesou. Nepodceňujte proto skutečnost a mějte se rádi ať už každý den vyrážíte do práce nebo zůstáváte doma. 

Hezké oblečení vám zvedne náladu

Hezké oblečení na doma vám nejenže zvedne náladu, ale podpoří vás ve vaší produktivitě. Po tak dlouhé době totiž řada lidí bojuje s prokrastinací, nechutí a leností. Pěkné oblečení na doma vám však může po psychické stránce. 

I doma se převlékejte

Držet se tzv. převlékacího pravidla, je i pro home office velmi důležité. Oddělíte si tak pro své vědomí prostor pro soukromí a práci. Bude se vám lépe pracovat a budete se i lépe soustředit. 

 

Vaše sebevědomí bude rozhodně na jiné úrovni, než ve chvíli, když budete pracovat ve vytahaném tričku a starých otrhaných teplácích

Na prvním místě je pohodlí

Při oblékání na doma myslete především na pohodlí. To by mělo být na prvním místě. K domácímu lenošení, ale i k práci vám doporučujeme oblečení vyrobeného z příjemného přírodního materiálu. Velmi příjemná je obzvláště bavlna, len, vlna nebo kašmír. 

 

Vybírat si dnes můžete nejen z upnutých legín, ale i rozličných teplákových souprav, teplákových šatů, mikin a svetrů. Velmi elegantně vypadají ty v jednobarevném provedení a to hlavně v univerzálních barvách a v pastelových tónech.  

Rozsáhlou nabídku příjemného a elegantního domácího oblečení najdete i v našem e-shopu Luxusnipradlo.cz

 Vyberte si oblečení, v němž se vám bude dobře lenošit i pracovat. V e-shopu máme oblečení podle aktuálních módních trendů rozličných velikostí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz