Bralette vs. podprsenky

Podprsenky jsou klasickými kousky, které se nosívají již notnou dobu. Podprsenka dokáže prsa přitisknout k sobě a posunout je nahoru, aby se zvýraznily jejich přirozené rysy. Když se však na scéně objevily bralette, způsobily velký rozruch. 

 

Bralette totiž preferují přirozený půvab vašeho poprsí. Bralette si ve světě spodního prádla záhy získaly vážené místo. Dost významně ovlivnili celou módní scénu. Tento nový typ podprsenky patří k běžným denním podprsenkám. 

Co jsou bralette? 

Bralette je jednoduše střižená podprsenka s trojúhelníkovými košíčky nebo kombinace sportovně střižené podprsenky na zádech a bralette v přední části. Bralette podprsenky neskýtají ani tolik opory, jako pohodlí. 

Čím se bralette liší od běžné podprsenky? 

Bralettky jsou méně polstrované. Někdy je tvoří pouze jedna vrstva látky. Díky tomu tato podprsenka skýtá přirozenější vzhled poprsí a příjemný pocit po celý den. Braletky jsou zpravidla vyrobeny ze super prodyšných materiálů. Ponejvíce jde o bavlnu, bambus nebo konopí. 

Podprsenky jsou oproti braletkám obvykle polstrované. Jsou mnohem mohutnější a silnější. Podprsenky jsou lepší pro ženy s větším poprsím, které potřebují oporu, což jim bralettky nemohou zajistit. 

Kostice

Braletky rozhodně nemají žádné kostice. To je velkou výhodou pro všechny, jež hledají pohodlnou podprsenku. Pokud nutně nepotřebujete nějakou extra oporu, je pro vás bralette ideálním kouskem. 

Pochlubit se může i efektivním designem. Jejich střih je velmi jednoduchý, leč efektivní. Vše je tu v jednom. Součástí jsou i snadno nastavitelná ramínka. Braletky jsou měkké, tvárné, příjemné na dotyk. Velmi snadno je zbalíte do malého balíčku. Na trhu jsou dostupné v mnoha provedeních. Vybírat si můžete mezi  různými strukturami, vzory, materiály, hloubkou výstřihů, ramínek i řešení zad. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz