Braletky a velká prsa

Dámské braletky ovládly před několika lety svět moderního spodního prádla. Jde o stylové podprsenky vyrobené z měkkých a jemných materiálů, obvykle vůbec nevyztužených. Vytvořené jsou tak, aby zajistily maximální pohodlí a kultivovaly krásu a přirozenost. Jsou ideální pro malá ňadra. Jenže, jak je to s těmi většími? No, v podstatě záleží na postavě, situaci a preferencích každé ženy. 

 

Co jsou braletky? 

Braletky jsou tak tenké, že se mohou stát druhou kůží. Mají tenká ramínka a jsou obvykle ze spousty krajky. 

 

Braletky pro velká prsa 

Nepodceňujte svá prsa. Ukočírovat je zvládne i látková podprsenka. Tajemství spočívá ve správně vyvinuté konstrukci. Nejdůležitější je u nich pak boční panel. Měl by být totiž co nejširší, dokonce může obsahovat i košíčky směrem dozadu, protože tato konstrukce je vůbec tím nejlepším způsobem, jak prsa shromáždit a udržet v jedné poloze. Důležitá je i volba materiálu. Čím více krajky a elastanu, tím lépe. 

 

Braletky jsou pro všechny ženy 

Ať jsou velká nebo malá, všechna prsa jsou krásná, naučte se je mít rády takové, jaké jsou. Přijímejte je a respektujte je. Víte, že velká prsa se mohou dokonce i bouřit, pokud je budete každý den cpát do ztužených a zcela nepohodlných konstrukcí? Dejte jim proto volnost. Každý den si dopřejte tu možnost nosit braletky. Samozřejmě, že existují i situace, kam se nejspíš příliš nehodí, jde o rauty, rande, party, v té chvíli asi push-up oceníte, ale při běžných situacích se v ní budete cítit mnohem lépe.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz