Bodystocking - co to je? A pro jaké příležitosti si ho vybrat?

Víte, co je bodystocking? Jde o unikátní typ spodního prádla, které v sobě kombinuje podprsenku, kalhotky a podvazkový pás nebo také body s punčochami. Připomínají tak trochu kombinézu a obvykle zakrývají nohy, trup a ruce. Jsou vyrobeny z velmi tenkého, ale pevného materiálu připomínajícího punčochu nebo punčochové kalhoty. 

O bodystockingu 

Dobře zvolený kousek pevně přilne k tělu, ale nestlačuje ho a je velmi pohodlný. Vyrábí se v mnoha velikostech a dokáže částečně tvarovat postavu, i když to samozřejmě nedokáže jako korzet. Funguje především jako erotické prádlo, které je možné použít v různých kombinacích. 

Lze bodystocking nosit i samostatně? 

Určitě ano, je to v první řadě přece erotický outfit. Pro bodystocking se obvykle rozhodnou odvážné a sebevědomé ženy. V závislosti na modelu může mít více zakrývající nebo odkrývající partie těla. Může být i zcela průhledný. V krajce nebo síťovině najdete i hladké kousky, s různými aplikacemi, úpravami i vzory. Nejběžnější modely jsou černé, bílé, červené, ale dostupné jsou i v jiných barvách. Některé modely mají otvory v úrovni rozkroku, hýždí nebo prsou. Originální variací tohoto oděvu je tzv. zentai, který zakrývá celé tělovčetně obličeje a rukou. 

S čím nosit bodystocking? 

Můžete ho nosit i jako doplněk vašeho denního nebo nočního outfitu. V závislosti na modelu můžete veřejnosti vystavit jeho fragment, aby si myslel, že máte třeba punčochové kalhoty nebo body či top. Doplnit ho tak můžete o sako, kalhoty, sukni, šortky, šaty nebo kombinézu. V bílé barvě je nosí i některé nevěsty. Nosí je pod švatební šaty, ale mohou být i dárkem na rozlučku se svobodou. 

Co je na bodystockingu zvláštního? 

  • Může obohatit váš sexuální život a sblíží vás s vaším partnerem
  • Může vám otevřít znovuobjevená vaší ženskosti a sexuality
  • Dokáže zvýraznit přednosti vaší postavy. 
  • Může zpestřit váš šatník i mimo ložnici.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz