Body by tuto zimu nemělo chybět ve vašem šatníku

Body je ideálním kouskem oblečení na zimu. Body vás skvěle zahřeje. Bylo sice pár let v nelibosti, dnes je tomu však již jinak, opět je v módě.

Příběh body

Body se v dějinách oblečení i spodního prádla na vrcholu objevilo hned několikrát. Pokaždé to vypadalo trochu jinak. Poprvé to bylo ve dvacátých letech minulého století. Tehdy kombinoval košilku a kalhotky. Nosilo se jako spodní prádlo pod kratší šaty. Objevit se mohlo i v dámských budoárech. 

Ještě více bylo body oblíbené v průběhu druhé světové války, kdy ženy vyměnily sukně za kalhoty. Po válce však zájem o body opadl. A to na dost dlouho, protože se krátce na scénu body vrátilo až v šedesátých letech, pak i v osmdesátých a devadesátých. Body se už také nenosilo pouze jako spodní prádlo, ale i jako prádlo na spaní, svatební prádlo nebo sexy prádlo na rande. Později v něm začaly miliony žen cvičit a následně se dokonce dostalo do světa svrchního oblečení. Koncem devadesátých let však opět upadlo v zapomnění. Možná i proto, že jej rodiče začaly vnucovat svým dcerám jako praktický kousek oblečení, které je chrání před prochlazením. Paradox, když právě frčely crop topy

Body dnes 

Vybrat si můžete z nepřeberného množství těch nejrůznějších modelů. Pokud chcete nějaký sexy kousek, tak si můžete vybrat nějaké body ušité z transparentních materiálů nebo i takové, které mají vyztužené košíčky a jsou schopny vyzdvihnout prsa. Mohou být zdobeny korálky, výšivkou i krajkou. 

Pokud však chcete vytvarovat postavu, doporučujeme vám sáhnout spíše po tvarujícím body. Toto prádlo dokáže vytvarovat postavu a opticky vás zeštíhlí. 

No a v neposlední řadě můžete nosit body také místo trička. 

V zimě vás v pak v podobě podobné roláku, dokáže i velmi dobře zahřát. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz